
Bounty Hunter: kontry a build v Dota 2
Bounty Hunter v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Bounty Hunter
Start
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 7 minTranquil Boots
- 31 minBoots of Bearing
- 14 minArcane Boots
Během hry
- 3 minWind Lace
- 6 minMagic Wand
- 9 minUrn of Shadows
- 16 minDrum of Endurance
- 17 minOblivion Staff
- 18 minSpirit Vessel
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minPerseverance
Talenty
- Track poskytující sdílený dohled 70 %Nulový cooldown Jinada 31 %25
- +190 k poškození Shuriken Toss 79 %+50 zlaťáků ukradených pomocí Jinada 21 %20
- +30% k redukci poškození při Shadow Walk 73 %+50 bonusových zlaťáků Track 27 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Shuriken Toss
- úr. 10Shadow Walk
- úr. 15Jinada
- Pozice 4: Support75 %
- Pozice 5: Hard Support19 %
Silní proti Bounty Hunter
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 58,1 % | 1 316 | |
| +3,7% | 49,8 % | 1 063 | |
| +3,7% | 48,8 % | 4 189 | |
| +3,6% | 53,0 % | 2 122 | |
| +2,6% | 50,8 % | 3 223 | |
| +2,4% | 51,3 % | 11 109 | |
| +1,9% | 44,7 % | 1 852 | |
| +1,9% | 47,9 % | 11 903 | |
| +1,7% | 48,6 % | 3 144 | |
| +1,7% | 51,0 % | 2 430 | |
| +1,5% | 50,1 % | 11 185 | |
| +1,5% | 48,1 % | 5 807 |
Bounty Hunter je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,7% | 54,9 % | 2 840 | |
| +2,4% | 55,9 % | 2 182 | |
| +2,3% | 50,4 % | 1 253 | |
| +2,2% | 53,4 % | 5 231 | |
| +2,1% | 52,8 % | 7 133 | |
| +2,1% | 52,9 % | 696 | |
| +1,9% | 55,3 % | 886 | |
| +1,7% | 53,3 % | 2 987 | |
| +1,7% | 55,7 % | 4 409 | |
| +1,6% | 53,3 % | 11 836 | |
| +1,6% | 58,3 % | 3 399 | |
| +1,6% | 53,2 % | 9 541 |
S kým je Bounty Hunter silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,4 % | 3 802 | |
| +2,4% | 54,1 % | 2 527 | |
| +2,1% | 57,9 % | 10 978 | |
| +2,1% | 52,1 % | 6 406 | |
| +2,1% | 54,4 % | 7 639 | |
| +2,0% | 54,7 % | 2 441 | |
| +1,9% | 56,5 % | 9 307 | |
| +1,9% | 53,2 % | 820 | |
| +1,8% | 54,1 % | 2 263 | |
| +1,7% | 51,6 % | 11 927 | |
| +1,7% | 53,7 % | 5 722 | |
| +1,7% | 54,3 % | 4 776 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











