
Lina: kontry a build v Dota 2
Lina v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Lina
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 14 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 14 minKaya
- 15 minMaelstrom
- 23 minAghanim's Scepter
- 23 minYasha and Kaya
- 25 minBlink Dagger
- 25 minShadow Blade
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- +1s k trvání Slow Burn 28 %150% krit. zásahy vůči cílům ovlivněným Slow Burn 72 %25
- -20s z cooldownu Laguna Blade 56 %+10/1% k rychlosti útoku/pohybu za sečtení Fiery Soul 44 %20
- Sečtení Fiery Soul poskytující 5% k odoln. vůči magii 47 %+110 k poškození Light Strike Array 53 %15
- +25 k poškození 40 %-3s z cooldownu Dragon Slave 60 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Dragon Slave
- úr. 10Fiery Soul
- úr. 15Light Strike Array
- Pozice 2: Prostřední linka79 %
- Pozice 4: Support10 %
Silní proti Lina
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,1% | 51,3 % | 573 | |
| +1,9% | 54,2 % | 5 218 | |
| +1,7% | 55,4 % | 8 186 | |
| +1,7% | 53,7 % | 11 615 | |
| +1,6% | 54,4 % | 7 246 | |
| +1,6% | 54,7 % | 31 463 | |
| +1,4% | 54,7 % | 12 181 | |
| +1,4% | 52,6 % | 32 763 | |
| +1,3% | 53,4 % | 39 921 | |
| +1,2% | 53,7 % | 4 906 | |
| +1,1% | 49,9 % | 16 089 | |
| +1,1% | 49,8 % | 4 104 |
Lina je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 49,7 % | 2 599 | |
| +3,4% | 48,9 % | 9 332 | |
| +3,1% | 49,4 % | 29 351 | |
| +3,0% | 52,2 % | 4 132 | |
| +2,6% | 51,2 % | 7 716 | |
| +2,4% | 43,3 % | 2 404 | |
| +2,3% | 50,3 % | 2 037 | |
| +2,2% | 53,4 % | 8 501 | |
| +1,9% | 49,4 % | 5 103 | |
| +1,6% | 48,6 % | 6 322 | |
| +1,6% | 52,4 % | 7 347 | |
| +1,4% | 46,1 % | 4 127 |
S kým je Lina silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,3% | 48,4 % | 1 954 | |
| +1,7% | 49,9 % | 21 230 | |
| +1,5% | 49,9 % | 3 465 | |
| +1,5% | 42,6 % | 904 | |
| +1,5% | 51,4 % | 12 009 | |
| +1,4% | 53,5 % | 23 496 | |
| +1,4% | 46,6 % | 13 924 | |
| +1,3% | 47,9 % | 4 076 | |
| +1,1% | 49,8 % | 13 695 | |
| +1,0% | 48,1 % | 5 041 | |
| +1,0% | 51,2 % | 22 029 | |
| +0,9% | 43,7 % | 4 015 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











