
Lina: kontry a build v Dota 2
Lina v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Lina
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 14 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minNull Talisman
- 4 minMagic Wand
- 14 minKaya
- 15 minMaelstrom
- 23 minAghanim's Scepter
- 23 minYasha and Kaya
- 25 minBlink Dagger
- 25 minShadow Blade
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- +1s k trvání Slow Burn 28 %150% krit. zásahy vůči cílům ovlivněným Slow Burn 72 %25
- -20s z cooldownu Laguna Blade 56 %+10/1% k rychlosti útoku/pohybu za sečtení Fiery Soul 44 %20
- Sečtení Fiery Soul poskytující 5% k odoln. vůči magii 47 %+110 k poškození Light Strike Array 53 %15
- +25 k poškození 40 %-3s z cooldownu Dragon Slave 60 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Dragon Slave
- úr. 10Fiery Soul
- úr. 15Light Strike Array
- Pozice 2: Prostřední linka80 %
- Pozice 4: Support10 %
Silní proti Lina
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 55,9 % | 213 | |
| +2,6% | 55,4 % | 2 864 | |
| +2,1% | 53,3 % | 4 459 | |
| +2,0% | 51,0 % | 2 494 | |
| +1,8% | 55,5 % | 2 962 | |
| +1,7% | 52,7 % | 13 615 | |
| +1,7% | 53,7 % | 12 479 | |
| +1,5% | 53,5 % | 4 901 | |
| +1,5% | 54,4 % | 5 121 | |
| +1,3% | 57,4 % | 4 861 | |
| +1,2% | 57,6 % | 590 | |
| +1,1% | 53,8 % | 3 337 |
Lina je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 52,9 % | 871 | |
| +4,1% | 54,1 % | 1 566 | |
| +3,3% | 50,2 % | 12 343 | |
| +3,3% | 52,9 % | 613 | |
| +3,3% | 49,5 % | 4 249 | |
| +2,8% | 43,5 % | 917 | |
| +2,7% | 51,3 % | 2 095 | |
| +2,6% | 48,4 % | 1 484 | |
| +2,4% | 51,9 % | 2 402 | |
| +2,3% | 50,5 % | 3 050 | |
| +2,0% | 53,4 % | 3 078 | |
| +2,0% | 53,6 % | 3 541 |
S kým je Lina silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,3% | 47,9 % | 5 480 | |
| +2,2% | 50,5 % | 7 672 | |
| +2,1% | 49,0 % | 1 660 | |
| +2,0% | 47,6 % | 634 | |
| +2,0% | 51,3 % | 1 438 | |
| +1,3% | 46,6 % | 2 828 | |
| +1,3% | 42,6 % | 2 762 | |
| +1,1% | 53,3 % | 9 923 | |
| +1,1% | 44,4 % | 942 | |
| +1,1% | 52,3 % | 8 745 | |
| +1,0% | 51,9 % | 4 884 | |
| +0,9% | 45,6 % | 1 374 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











