
Beastmaster: kontry a build v Dota 2
Beastmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Beastmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Magic Wand
Boty
- 8 minArcane Boots
- 9 minPower Treads
- 40 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minNull Talisman
- 3 minRing of Basilius
- 8 minHelm of the Dominator
- 16 minAghanim's Scepter
- 19 minBlink Dagger
- 26 minBlack King Bar
Talenty
- Nulový cooldown Wild Axes 34 %-20s z cooldownu Primal Roar 66 %25
- +25 k poškození Beastmastera a vyvolaných jednotek 48 %+250 ke zdraví Beastmastera a vyvolaných jednotek 52 %20
- +15 k rychlosti pohybu Beastmastera a vyvolaných jednotek 24 %+200 k dosahu Primal Roar 77 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Wild Axes
- úr. 11Summon Razorback
- Pozice 3: Vedlejší linka71 %
- Pozice 2: Prostřední linka22 %
Silní proti Beastmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,6% | 61,5 % | 470 | |
| +4,4% | 58,4 % | 1 330 | |
| +4,1% | 59,2 % | 838 | |
| +3,9% | 57,8 % | 3 589 | |
| +3,9% | 57,8 % | 890 | |
| +3,7% | 59,7 % | 2 205 | |
| +3,6% | 54,3 % | 964 | |
| +3,4% | 60,7 % | 387 | |
| +3,4% | 55,6 % | 385 | |
| +3,2% | 51,8 % | 741 | |
| +3,1% | 57,8 % | 936 | |
| +3,1% | 56,1 % | 734 |
Beastmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 55,0 % | 544 | |
| +5,0% | 49,4 % | 731 | |
| +4,6% | 50,9 % | 666 | |
| +4,0% | 51,6 % | 949 | |
| +4,0% | 47,8 % | 1 520 | |
| +3,9% | 49,6 % | 854 | |
| +3,8% | 45,7 % | 2 251 | |
| +3,7% | 52,3 % | 495 | |
| +3,6% | 51,4 % | 1 006 | |
| +3,3% | 46,3 % | 853 | |
| +3,3% | 46,2 % | 1 293 | |
| +3,1% | 51,1 % | 985 |
S kým je Beastmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 51,4 % | 644 | |
| +5,3% | 47,4 % | 382 | |
| +4,2% | 48,4 % | 788 | |
| +3,8% | 49,0 % | 349 | |
| +3,7% | 50,0 % | 718 | |
| +3,3% | 51,3 % | 620 | |
| +3,1% | 46,2 % | 396 | |
| +2,6% | 51,0 % | 363 | |
| +2,5% | 41,5 % | 1 473 | |
| +2,5% | 47,6 % | 999 | |
| +2,5% | 45,5 % | 468 | |
| +2,5% | 44,9 % | 749 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











