
Beastmaster: kontry a build v Dota 2
Beastmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Beastmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Magic Wand
Boty
- 8 minArcane Boots
- 9 minPower Treads
- 40 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minNull Talisman
- 3 minRing of Basilius
- 8 minHelm of the Dominator
- 16 minAghanim's Scepter
- 19 minBlink Dagger
- 26 minBlack King Bar
Talenty
- Nulový cooldown Wild Axes 34 %-20s z cooldownu Primal Roar 66 %25
- +25 k poškození Beastmastera a vyvolaných jednotek 48 %+250 ke zdraví Beastmastera a vyvolaných jednotek 52 %20
- +15 k rychlosti pohybu Beastmastera a vyvolaných jednotek 24 %+200 k dosahu Primal Roar 77 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Wild Axes
- úr. 11Summon Razorback
- Pozice 3: Vedlejší linka77 %
- Pozice 2: Prostřední linka18 %
Silní proti Beastmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,1% | 65,2 % | 302 | |
| +6,8% | 53,2 % | 47 | |
| +6,6% | 59,5 % | 689 | |
| +5,5% | 62,8 % | 145 | |
| +5,5% | 61,7 % | 183 | |
| +5,3% | 58,2 % | 299 | |
| +5,2% | 52,1 % | 261 | |
| +4,8% | 56,0 % | 134 | |
| +4,2% | 63,0 % | 92 | |
| +4,1% | 54,5 % | 187 | |
| +3,6% | 59,4 % | 401 | |
| +3,4% | 54,3 % | 116 |
Beastmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,7% | 58,4 % | 125 | |
| +5,2% | 54,8 % | 157 | |
| +4,6% | 56,6 % | 99 | |
| +4,6% | 54,4 % | 147 | |
| +4,3% | 56,3 % | 215 | |
| +4,3% | 54,5 % | 380 | |
| +4,2% | 49,8 % | 301 | |
| +4,1% | 48,3 % | 495 | |
| +4,0% | 51,6 % | 93 | |
| +3,9% | 56,2 % | 201 | |
| +3,9% | 53,2 % | 237 | |
| +3,8% | 51,8 % | 255 |
S kým je Beastmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,2% | 60,7 % | 107 | |
| +6,4% | 54,9 % | 226 | |
| +5,4% | 57,0 % | 121 | |
| +4,6% | 51,3 % | 160 | |
| +4,5% | 52,5 % | 139 | |
| +4,4% | 55,4 % | 314 | |
| +3,6% | 48,6 % | 37 | |
| +3,6% | 53,0 % | 100 | |
| +3,5% | 51,1 % | 131 | |
| +2,8% | 53,2 % | 186 | |
| +2,7% | 53,3 % | 334 | |
| +2,5% | 55,3 % | 76 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











