
Nyx Assassin: kontry a build v Dota 2
Nyx Assassin v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Nyx Assassin
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Magic Stick
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 11 minArcane Boots
- 8 minTranquil Boots
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 9 minUrn of Shadows
- 21 minDagon
- 22 minEul's Scepter of Divinity
- 26 minDagon
- 29 minDagon
- 31 minDagon
- 33 minAghanim's Scepter
- 34 minDagon
Talenty
- Mind Flare s rozsahem 600 84 %+80 k obratnosti 16 %25
- +0.6s k době omráčení Spiked Carapace 42 %+140 k poškození Impale 58 %20
- +50 k poškození Vendetta 23 %-3s z cooldownu Mind Flare 77 %15
- +25% k odraženému poškození Spiked Carapace 44 %+0.2s k době omráčení Impale 56 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Impale
- úr. 10Mind Flare
- úr. 15Spiked Carapace
- Pozice 4: Support50 %
- Pozice 2: Prostřední linka25 %
- Pozice 5: Hard Support18 %
Silní proti Nyx Assassin
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 45,1 % | 530 | |
| +3,7% | 57,1 % | 1 092 | |
| +3,3% | 46,2 % | 1 293 | |
| +3,2% | 46,4 % | 2 657 | |
| +3,0% | 46,6 % | 3 754 | |
| +3,0% | 55,2 % | 966 | |
| +2,6% | 48,5 % | 2 687 | |
| +2,6% | 50,6 % | 3 522 | |
| +2,5% | 49,3 % | 2 138 | |
| +2,5% | 51,0 % | 3 277 | |
| +2,3% | 51,8 % | 604 | |
| +2,2% | 51,2 % | 6 429 |
Nyx Assassin je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 60,5 % | 1 848 | |
| +6,0% | 55,0 % | 14 594 | |
| +3,3% | 57,1 % | 4 373 | |
| +3,3% | 57,4 % | 2 191 | |
| +2,8% | 54,1 % | 3 448 | |
| +2,5% | 57,4 % | 1 829 | |
| +2,5% | 52,8 % | 7 389 | |
| +2,2% | 51,6 % | 9 847 | |
| +2,1% | 54,7 % | 8 842 | |
| +2,1% | 57,8 % | 1 810 | |
| +1,9% | 53,0 % | 8 195 | |
| +1,8% | 52,2 % | 1 866 |
S kým je Nyx Assassin silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 58,2 % | 479 | |
| +3,4% | 56,0 % | 1 974 | |
| +3,2% | 61,8 % | 871 | |
| +2,8% | 56,0 % | 2 641 | |
| +2,8% | 56,9 % | 2 198 | |
| +2,7% | 54,7 % | 2 358 | |
| +2,4% | 54,6 % | 3 670 | |
| +2,3% | 57,6 % | 1 238 | |
| +2,0% | 53,0 % | 4 896 | |
| +2,0% | 56,4 % | 3 469 | |
| +1,9% | 53,8 % | 2 920 | |
| +1,8% | 50,0 % | 968 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











