
Templar Assassin: kontry a build v Dota 2
Templar Assassin v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Templar Assassin
Start
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Magic Wand
- Magic Stick
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 6 minFalcon Blade
- 16 minDesolator
- 18 minDragon Lance
- 19 minBlink Dagger
- 24 minCrystalys
- 27 minHurricane Pike
- 30 minDaedalus
- 30 minBlack King Bar
Talenty
- 0.8s bash zásahem z Meld 86 %+4 instance Refraction 14 %25
- Refraction aplikující odstranění 27 %+4 k redukci brnění Meld 73 %20
- +225 k dosahu útoku z Meld 0 %+3 pasti Psionic Trap 100 %15
- +1.5s k trvání redukce brnění Meld 60 %+15% ke zpomalení pohybu Psionic Trap 40 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Meld
- úr. 10Psi Blades
- úr. 14Refraction
- Pozice 1: Bezpečná linka72 %
- Pozice 2: Prostřední linka27 %
Silní proti Templar Assassin
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 60,6 % | 2 237 | |
| +4,7% | 60,7 % | 5 002 | |
| +4,2% | 51,9 % | 395 | |
| +4,1% | 55,1 % | 2 747 | |
| +3,6% | 60,6 % | 6 458 | |
| +3,1% | 58,1 % | 989 | |
| +3,1% | 56,4 % | 610 | |
| +3,1% | 55,2 % | 3 525 | |
| +3,0% | 55,8 % | 606 | |
| +3,0% | 57,9 % | 1 144 | |
| +2,9% | 56,1 % | 2 380 | |
| +2,8% | 53,5 % | 1 448 |
Templar Assassin je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 49,4 % | 405 | |
| +4,6% | 49,1 % | 5 189 | |
| +4,2% | 52,6 % | 1 149 | |
| +4,0% | 50,8 % | 1 615 | |
| +3,6% | 54,3 % | 964 | |
| +3,6% | 48,3 % | 7 299 | |
| +3,0% | 46,6 % | 3 754 | |
| +3,0% | 48,8 % | 8 133 | |
| +2,4% | 49,9 % | 3 352 | |
| +2,4% | 47,6 % | 10 442 | |
| +2,4% | 52,4 % | 2 296 | |
| +2,2% | 54,3 % | 2 241 |
S kým je Templar Assassin silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 51,3 % | 413 | |
| +2,4% | 48,3 % | 3 546 | |
| +2,4% | 44,3 % | 896 | |
| +2,3% | 42,9 % | 1 684 | |
| +2,2% | 50,8 % | 482 | |
| +2,0% | 51,7 % | 2 024 | |
| +1,9% | 54,2 % | 660 | |
| +1,7% | 46,5 % | 759 | |
| +1,6% | 51,1 % | 2 053 | |
| +1,6% | 46,8 % | 3 102 | |
| +1,5% | 45,2 % | 2 092 | |
| +1,4% | 48,1 % | 7 241 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











