
Templar Assassin: kontry a build v Dota 2
Templar Assassin v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Templar Assassin
Start
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Magic Wand
- Magic Stick
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 6 minFalcon Blade
- 16 minDesolator
- 18 minDragon Lance
- 19 minBlink Dagger
- 24 minCrystalys
- 27 minHurricane Pike
- 30 minDaedalus
- 30 minBlack King Bar
Talenty
- 0.8s bash zásahem z Meld 86 %+4 instance Refraction 14 %25
- Refraction aplikující odstranění 27 %+4 k redukci brnění Meld 73 %20
- +225 k dosahu útoku z Meld 0 %+3 pasti Psionic Trap 100 %15
- +1.5s k trvání redukce brnění Meld 60 %+15% ke zpomalení pohybu Psionic Trap 40 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Meld
- úr. 10Psi Blades
- úr. 14Refraction
- Pozice 1: Bezpečná linka76 %
- Pozice 2: Prostřední linka23 %
Silní proti Templar Assassin
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 61,2 % | 952 | |
| +5,9% | 61,7 % | 2 022 | |
| +5,1% | 62,7 % | 2 461 | |
| +4,2% | 51,2 % | 127 | |
| +3,9% | 59,7 % | 2 396 | |
| +3,6% | 56,9 % | 963 | |
| +3,6% | 56,4 % | 181 | |
| +3,6% | 54,3 % | 668 | |
| +3,5% | 58,9 % | 326 | |
| +3,5% | 59,6 % | 862 | |
| +3,3% | 54,3 % | 1 097 | |
| +3,2% | 56,7 % | 492 |
Templar Assassin je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 52,6 % | 435 | |
| +3,9% | 44,2 % | 147 | |
| +3,8% | 47,6 % | 1 646 | |
| +3,7% | 50,8 % | 653 | |
| +3,5% | 50,3 % | 862 | |
| +3,3% | 50,5 % | 1 433 | |
| +3,3% | 48,9 % | 3 324 | |
| +3,0% | 47,0 % | 2 040 | |
| +2,9% | 48,1 % | 2 994 | |
| +2,8% | 49,4 % | 1 113 | |
| +2,4% | 47,7 % | 4 556 | |
| +2,4% | 46,2 % | 1 975 |
S kým je Templar Assassin silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 54,1 % | 133 | |
| +3,4% | 54,3 % | 129 | |
| +2,9% | 48,2 % | 365 | |
| +2,5% | 48,3 % | 1 555 | |
| +2,3% | 47,4 % | 1 371 | |
| +2,2% | 47,3 % | 2 733 | |
| +2,0% | 45,9 % | 970 | |
| +1,9% | 49,3 % | 3 072 | |
| +1,9% | 46,7 % | 345 | |
| +1,9% | 44,2 % | 382 | |
| +1,8% | 47,7 % | 621 | |
| +1,7% | 50,2 % | 3 237 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











