
Shadow Shaman: kontry a build v Dota 2
Shadow Shaman v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Shadow Shaman
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Observer a Sentry Wardy
- Sentry Ward
Boty
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 19 minBlink Dagger
- 26 minAether Lens
- 29 minGlimmer Cape
- 30 minAghanim's Shard
- 36 minAghanim's Scepter
Talenty
- +250 k poškození Ether Shock 36 %+1 cíl útoku Serpent Ward 64 %25
- +1.5s k trvání Shackles 74 %+50% k max. zdraví Serpent Ward 27 %20
- +160 k dosahu útoku Serpent Ward 31 %Hex lámající nepřátele 69 %15
- +170 k celkovému poškození Shackles 84 %+1.75 k regeneraci many 17 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Shackles
- úr. 12Hex
- úr. 15Ether Shock
- Pozice 5: Hard Support69 %
- Pozice 4: Support29 %
Silní proti Shadow Shaman
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 55,2 % | 22 262 | |
| +3,3% | 50,5 % | 2 150 | |
| +3,2% | 50,9 % | 4 651 | |
| +3,0% | 53,4 % | 17 737 | |
| +2,9% | 57,2 % | 2 643 | |
| +2,6% | 50,2 % | 7 644 | |
| +2,3% | 49,0 % | 6 217 | |
| +2,1% | 45,8 % | 2 927 | |
| +1,9% | 55,2 % | 21 692 | |
| +1,9% | 51,7 % | 4 617 | |
| +1,7% | 47,1 % | 7 456 | |
| +1,7% | 47,3 % | 4 146 |
Shadow Shaman je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 56,8 % | 5 187 | |
| +2,4% | 58,0 % | 7 279 | |
| +2,4% | 51,3 % | 11 109 | |
| +2,3% | 52,4 % | 15 914 | |
| +2,3% | 50,5 % | 17 869 | |
| +2,3% | 55,3 % | 10 055 | |
| +2,2% | 51,7 % | 3 581 | |
| +2,0% | 56,1 % | 6 989 | |
| +1,9% | 54,7 % | 10 120 | |
| +1,6% | 50,9 % | 28 834 | |
| +1,6% | 56,7 % | 7 772 | |
| +1,6% | 52,1 % | 6 673 |
S kým je Shadow Shaman silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 50,4 % | 799 | |
| +2,1% | 55,1 % | 6 451 | |
| +2,0% | 51,6 % | 2 342 | |
| +1,8% | 52,1 % | 6 809 | |
| +1,8% | 53,8 % | 4 717 | |
| +1,8% | 51,4 % | 3 538 | |
| +1,7% | 52,6 % | 30 037 | |
| +1,7% | 46,2 % | 17 039 | |
| +1,7% | 46,8 % | 12 077 | |
| +1,6% | 55,6 % | 5 105 | |
| +1,6% | 51,0 % | 5 886 | |
| +1,6% | 52,8 % | 5 190 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











