
Shadow Shaman: kontry a build v Dota 2
Shadow Shaman v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Shadow Shaman
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Observer a Sentry Wardy
- Sentry Ward
Boty
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 19 minBlink Dagger
- 26 minAether Lens
- 29 minGlimmer Cape
- 30 minAghanim's Shard
- 36 minAghanim's Scepter
Talenty
- +250 k poškození Ether Shock 36 %+1 cíl útoku Serpent Ward 64 %25
- +1.5s k trvání Shackles 74 %+50% k max. zdraví Serpent Ward 27 %20
- +160 k dosahu útoku Serpent Ward 31 %Hex lámající nepřátele 69 %15
- +170 k celkovému poškození Shackles 84 %+1.75 k regeneraci many 17 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Shackles
- úr. 12Hex
- úr. 15Ether Shock
- Pozice 5: Hard Support71 %
- Pozice 4: Support28 %
Silní proti Shadow Shaman
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 56,2 % | 8 676 | |
| +4,4% | 59,6 % | 997 | |
| +3,8% | 50,3 % | 640 | |
| +3,5% | 53,5 % | 7 066 | |
| +3,2% | 48,3 % | 1 623 | |
| +3,0% | 50,2 % | 1 842 | |
| +2,9% | 52,7 % | 1 808 | |
| +2,6% | 50,1 % | 3 202 | |
| +2,5% | 48,2 % | 2 986 | |
| +2,4% | 55,2 % | 8 783 | |
| +2,3% | 47,9 % | 1 241 | |
| +2,2% | 52,9 % | 7 025 |
Shadow Shaman je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 59,7 % | 2 396 | |
| +3,5% | 54,0 % | 1 074 | |
| +3,3% | 56,5 % | 1 875 | |
| +3,2% | 56,7 % | 3 341 | |
| +2,8% | 54,9 % | 2 174 | |
| +2,7% | 52,6 % | 5 855 | |
| +2,1% | 59,0 % | 1 795 | |
| +2,0% | 58,1 % | 2 402 | |
| +2,0% | 50,5 % | 3 945 | |
| +2,0% | 49,6 % | 7 175 | |
| +1,9% | 56,5 % | 3 447 | |
| +1,8% | 53,7 % | 6 655 |
S kým je Shadow Shaman silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 50,2 % | 285 | |
| +3,2% | 53,0 % | 751 | |
| +3,1% | 47,0 % | 5 758 | |
| +3,0% | 51,3 % | 2 924 | |
| +2,6% | 55,6 % | 2 419 | |
| +2,4% | 55,7 % | 3 287 | |
| +2,4% | 54,6 % | 1 730 | |
| +2,4% | 56,5 % | 1 634 | |
| +2,1% | 55,0 % | 926 | |
| +2,0% | 55,5 % | 4 368 | |
| +1,9% | 50,5 % | 1 924 | |
| +1,8% | 52,5 % | 455 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











