
Venomancer: kontry a build v Dota 2
Venomancer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Venomancer
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Boty
- 12 minArcane Boots
- 31 minGuardian Greaves
- 11 minTranquil Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 8 minRing of Basilius
- 18 minSpirit Vessel
Talenty
- Neodstranitelná Snakebite 30 %2.5× vyšší zdraví/poškození Plague Ward 70 %25
- +100 k počátečnímu poškození Snakebite 41 %-2s z cooldownu Plague Ward 59 %20
- +75 k rozsahu pro rozšíření Noxious Plague 0 %+10% ke zpomalení Poison Sting 100 %15
- -5s z cooldownu Venomous Gale 43 %Poison Sting redukující regen. zdraví o 15% 57 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Plague Ward
- úr. 10Venomous Gale
- úr. 14Snakebite
- Pozice 4: Support48 %
- Pozice 5: Hard Support44 %
Silní proti Venomancer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 60,1 % | 8 867 | |
| +3,1% | 51,1 % | 985 | |
| +2,4% | 52,2 % | 3 621 | |
| +2,2% | 57,3 % | 11 368 | |
| +2,0% | 53,4 % | 9 956 | |
| +1,8% | 55,4 % | 1 488 | |
| +1,8% | 53,0 % | 6 747 | |
| +1,8% | 55,5 % | 2 746 | |
| +1,7% | 57,6 % | 2 630 | |
| +1,5% | 56,1 % | 540 | |
| +1,5% | 53,3 % | 2 761 | |
| +1,4% | 55,4 % | 7 151 |
Venomancer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 56,9 % | 452 | |
| +3,1% | 51,0 % | 8 633 | |
| +2,7% | 56,1 % | 2 755 | |
| +2,4% | 50,6 % | 2 815 | |
| +2,4% | 49,9 % | 2 077 | |
| +2,2% | 50,3 % | 2 554 | |
| +2,1% | 52,4 % | 2 021 | |
| +2,1% | 49,6 % | 11 366 | |
| +2,1% | 54,0 % | 1 567 | |
| +2,0% | 50,8 % | 3 595 | |
| +1,9% | 46,5 % | 8 220 | |
| +1,8% | 50,5 % | 4 499 |
S kým je Venomancer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 57,8 % | 886 | |
| +1,8% | 51,9 % | 3 731 | |
| +1,8% | 49,3 % | 2 139 | |
| +1,6% | 51,8 % | 3 850 | |
| +1,6% | 46,6 % | 2 408 | |
| +1,5% | 46,1 % | 1 650 | |
| +1,4% | 51,6 % | 8 848 | |
| +1,4% | 47,4 % | 2 387 | |
| +1,3% | 49,5 % | 13 720 | |
| +1,3% | 52,5 % | 8 156 | |
| +1,2% | 53,6 % | 657 | |
| +1,2% | 44,4 % | 610 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











