
Venomancer: kontry a build v Dota 2
Venomancer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Venomancer
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Boty
- 12 minArcane Boots
- 31 minGuardian Greaves
- 11 minTranquil Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 8 minRing of Basilius
- 18 minSpirit Vessel
Talenty
- Neodstranitelná Snakebite 30 %2.5× vyšší zdraví/poškození Plague Ward 70 %25
- +100 k počátečnímu poškození Snakebite 41 %-2s z cooldownu Plague Ward 59 %20
- +75 k rozsahu pro rozšíření Noxious Plague 0 %+10% ke zpomalení Poison Sting 100 %15
- -5s z cooldownu Venomous Gale 43 %Poison Sting redukující regen. zdraví o 15% 57 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Plague Ward
- úr. 10Venomous Gale
- úr. 14Snakebite
- Pozice 5: Hard Support49 %
- Pozice 4: Support44 %
Silní proti Venomancer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 60,6 % | 846 | |
| +3,5% | 59,1 % | 535 | |
| +3,3% | 55,2 % | 116 | |
| +3,3% | 54,7 % | 548 | |
| +3,1% | 56,8 % | 1 517 | |
| +2,8% | 56,1 % | 415 | |
| +2,7% | 57,4 % | 209 | |
| +2,6% | 59,1 % | 394 | |
| +2,3% | 56,3 % | 284 | |
| +2,1% | 59,0 % | 205 | |
| +2,0% | 54,8 % | 1 158 | |
| +2,0% | 59,5 % | 205 |
Venomancer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 68,3 % | 41 | |
| +4,2% | 52,4 % | 275 | |
| +4,0% | 53,5 % | 228 | |
| +3,8% | 55,8 % | 260 | |
| +3,7% | 48,2 % | 776 | |
| +3,7% | 52,3 % | 392 | |
| +3,6% | 55,3 % | 170 | |
| +3,2% | 51,4 % | 741 | |
| +3,2% | 61,2 % | 103 | |
| +3,1% | 48,4 % | 597 | |
| +2,6% | 53,0 % | 183 | |
| +2,6% | 54,9 % | 175 |
S kým je Venomancer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 63,3 % | 79 | |
| +4,0% | 52,7 % | 543 | |
| +2,8% | 50,6 % | 322 | |
| +2,7% | 51,3 % | 304 | |
| +2,6% | 58,1 % | 93 | |
| +2,6% | 47,8 % | 253 | |
| +2,5% | 49,6 % | 1 083 | |
| +2,4% | 49,4 % | 806 | |
| +2,0% | 50,0 % | 310 | |
| +2,0% | 52,5 % | 244 | |
| +2,0% | 55,0 % | 120 | |
| +1,8% | 55,6 % | 90 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











