
Bloodseeker: kontry a build v Dota 2
Bloodseeker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Bloodseeker
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Boty
- 8 minPhase Boots
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 14 minMaelstrom
- 19 minMjollnir
- 24 minSange and Yasha
- 26 minBlack King Bar
- 31 minSkull Basher
Talenty
- +3.0s k trvání umlčení Blood Rite 19 %+15% k max. rychlosti pohybu Thirst 81 %25
- +400 k dosahu Rupture 56 %+15 k obratnosti 44 %20
- -0.7% ze ztráty dle max. zdraví Bloodrage 66 %+100 k poškození Blood Rite 34 %15
- +200 bodů zdraví 12 %+30 k rychlosti útoku Bloodrage 88 %10
Pořadí schopností
- úr. 10Bloodrage
- úr. 10Blood Rite
- úr. 12Thirst
- Pozice 1: Bezpečná linka61 %
- Pozice 2: Prostřední linka19 %
- Pozice 3: Vedlejší linka15 %
Silní proti Bloodseeker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 53,9 % | 880 | |
| +4,5% | 50,1 % | 727 | |
| +4,4% | 51,2 % | 381 | |
| +4,2% | 56,8 % | 382 | |
| +3,5% | 44,5 % | 2 725 | |
| +3,2% | 43,5 % | 3 178 | |
| +3,0% | 51,2 % | 5 239 | |
| +2,9% | 49,6 % | 2 148 | |
| +2,9% | 52,2 % | 4 394 | |
| +2,8% | 52,5 % | 5 185 | |
| +2,8% | 51,7 % | 1 441 | |
| +2,3% | 47,9 % | 1 246 |
Bloodseeker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 56,4 % | 1 473 | |
| +5,5% | 61,5 % | 1 488 | |
| +4,9% | 61,3 % | 1 154 | |
| +4,6% | 58,4 % | 1 329 | |
| +4,5% | 58,3 % | 410 | |
| +4,3% | 60,2 % | 1 390 | |
| +3,5% | 56,4 % | 1 238 | |
| +3,4% | 61,5 % | 1 290 | |
| +3,2% | 59,9 % | 454 | |
| +3,0% | 59,5 % | 2 760 | |
| +3,0% | 55,2 % | 4 783 | |
| +2,8% | 56,5 % | 1 275 |
S kým je Bloodseeker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 51,1 % | 1 029 | |
| +4,6% | 52,2 % | 584 | |
| +4,1% | 57,6 % | 557 | |
| +4,1% | 59,0 % | 471 | |
| +3,2% | 55,2 % | 4 183 | |
| +3,2% | 56,9 % | 924 | |
| +2,8% | 54,4 % | 1 203 | |
| +2,7% | 59,9 % | 3 303 | |
| +2,7% | 57,8 % | 2 976 | |
| +2,7% | 53,8 % | 1 927 | |
| +2,4% | 52,3 % | 1 669 | |
| +2,4% | 51,5 % | 613 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











