
Bloodseeker: kontry a build v Dota 2
Bloodseeker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Bloodseeker
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Boty
- 8 minPhase Boots
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 14 minMaelstrom
- 19 minMjollnir
- 24 minSange and Yasha
- 26 minBlack King Bar
- 31 minSkull Basher
Talenty
- +3.0s k trvání umlčení Blood Rite 19 %+15% k max. rychlosti pohybu Thirst 81 %25
- +400 k dosahu Rupture 56 %+15 k obratnosti 44 %20
- -0.7% ze ztráty dle max. zdraví Bloodrage 66 %+100 k poškození Blood Rite 34 %15
- +200 bodů zdraví 12 %+30 k rychlosti útoku Bloodrage 88 %10
Pořadí schopností
- úr. 10Bloodrage
- úr. 10Blood Rite
- úr. 12Thirst
- Pozice 1: Bezpečná linka63 %
- Pozice 2: Prostřední linka21 %
- Pozice 3: Vedlejší linka14 %
Silní proti Bloodseeker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 52,3 % | 256 | |
| +4,0% | 51,6 % | 1 441 | |
| +3,7% | 50,2 % | 422 | |
| +3,5% | 43,7 % | 842 | |
| +3,4% | 45,7 % | 92 | |
| +3,3% | 48,5 % | 423 | |
| +3,1% | 54,2 % | 131 | |
| +3,1% | 45,4 % | 194 | |
| +2,9% | 51,2 % | 336 | |
| +2,9% | 49,5 % | 273 | |
| +2,9% | 51,5 % | 2 086 | |
| +2,7% | 54,7 % | 382 |
Bloodseeker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 64,1 % | 557 | |
| +6,3% | 58,2 % | 622 | |
| +6,0% | 63,6 % | 357 | |
| +5,8% | 60,3 % | 416 | |
| +5,5% | 62,5 % | 642 | |
| +5,0% | 59,4 % | 678 | |
| +4,1% | 63,7 % | 466 | |
| +3,3% | 57,4 % | 767 | |
| +3,2% | 57,9 % | 323 | |
| +3,1% | 60,1 % | 737 | |
| +3,0% | 55,5 % | 1 606 | |
| +2,9% | 54,6 % | 163 |
S kým je Bloodseeker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 54,1 % | 183 | |
| +4,9% | 60,5 % | 190 | |
| +4,8% | 51,4 % | 319 | |
| +4,6% | 60,5 % | 152 | |
| +4,5% | 60,5 % | 294 | |
| +4,1% | 56,9 % | 547 | |
| +3,7% | 55,3 % | 714 | |
| +3,6% | 54,2 % | 679 | |
| +3,4% | 55,8 % | 1 476 | |
| +3,2% | 56,2 % | 689 | |
| +3,1% | 53,6 % | 237 | |
| +3,0% | 60,5 % | 438 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











