
Enchantress: kontry a build v Dota 2
Enchantress v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Enchantress
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Circlet
Boty
- 15 minPower Treads
- 13 minArcane Boots
- 14 minTranquil Boots
Během hry
- 2 minMagic Wand
Talenty
- +6.5% k poškození dle vzdálenosti Impetus 79 %+80 ke zpomalení útoku Untouchable 21 %25
- +9 světlušek Nature's Attendants 49 %+150/25 ke zdraví/poškození Enchantress a jejích jednotek 51 %20
- +30 k rychlosti útoku Enchantress a jejích jednotek 64 %+8 k léčení Nature's Attendants za sek. 36 %15
- +5 k brnění Enchantress a jejích jednotek 60 %+30 k rychlosti pohybu při Nature's Attendants 40 %10
Pořadí schopností
- úr. 9Impetus
- úr. 10Enchant
- úr. 10Nature's Attendants
- Pozice 5: Hard Support38 %
- Pozice 4: Support38 %
- Pozice 2: Prostřední linka12 %
- Pozice 3: Vedlejší linka11 %
Silní proti Enchantress
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 55,8 % | 330 | |
| +3,8% | 55,8 % | 1 048 | |
| +3,7% | 51,6 % | 564 | |
| +3,4% | 56,8 % | 431 | |
| +3,1% | 56,5 % | 3 333 | |
| +2,6% | 53,3 % | 347 | |
| +2,6% | 54,3 % | 916 | |
| +2,4% | 56,1 % | 3 967 | |
| +2,3% | 57,1 % | 5 557 | |
| +2,3% | 55,2 % | 4 366 | |
| +2,2% | 57,0 % | 1 415 | |
| +2,1% | 55,6 % | 525 |
Enchantress je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 50,1 % | 727 | |
| +3,7% | 46,4 % | 3 284 | |
| +3,5% | 46,4 % | 390 | |
| +3,4% | 55,6 % | 385 | |
| +3,2% | 50,9 % | 788 | |
| +2,9% | 50,9 % | 3 437 | |
| +2,6% | 54,2 % | 1 215 | |
| +2,6% | 50,2 % | 1 467 | |
| +2,5% | 53,5 % | 1 414 | |
| +2,4% | 54,7 % | 453 | |
| +2,3% | 47,8 % | 2 239 | |
| +2,1% | 50,5 % | 1 068 |
S kým je Enchantress silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 54,9 % | 709 | |
| +3,7% | 48,0 % | 759 | |
| +3,2% | 50,6 % | 336 | |
| +3,1% | 49,3 % | 825 | |
| +3,1% | 49,7 % | 2 082 | |
| +2,4% | 51,4 % | 387 | |
| +2,3% | 50,1 % | 599 | |
| +2,2% | 49,7 % | 922 | |
| +2,0% | 49,6 % | 840 | |
| +1,9% | 45,1 % | 921 | |
| +1,8% | 48,4 % | 1 472 | |
| +1,7% | 48,9 % | 916 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











