
Pangolier: kontry a build v Dota 2
Pangolier v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Pangolier
Start
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Quelling Blade
Boty
- 12 minPower Treads
- 38 minBoots of Travel
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 3 minOrb of Blight
- 12 minDiffusal Blade
- 19 minBlink Dagger
- 25 minAghanim's Scepter
- 32 minSkull Basher
Talenty
- +20% z pošk. útoku na pošk. za výpad Swashbuckle 62 %-15s z cooldownu Rolling Thunder 38 %25
- +2s k trvání Rolling Thunder 22 %-1.5s z cooldownu Shield Crash 78 %20
- -2s z cooldownu Swashbuckle 70 %+125 ke štítu Shield Crash 30 %15
- +2 k redukci brnění Lucky Shot 35 %+200 k dosahu výpadů Swashbuckle 65 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Swashbuckle
- úr. 9Shield Crash
- úr. 15Lucky Shot
- Pozice 2: Prostřední linka65 %
- Pozice 3: Vedlejší linka32 %
Silní proti Pangolier
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,1% | 55,5 % | 1 725 | |
| +5,6% | 55,1 % | 1 096 | |
| +4,3% | 60,2 % | 1 390 | |
| +4,3% | 53,6 % | 675 | |
| +4,2% | 63,9 % | 454 | |
| +3,8% | 53,7 % | 1 461 | |
| +3,5% | 58,5 % | 624 | |
| +2,8% | 59,4 % | 4 438 | |
| +2,7% | 53,5 % | 1 678 | |
| +2,6% | 56,9 % | 1 315 | |
| +2,6% | 57,9 % | 2 871 | |
| +2,5% | 55,4 % | 913 |
Pangolier je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 54,6 % | 427 | |
| +3,0% | 48,2 % | 1 340 | |
| +3,0% | 45,7 % | 4 273 | |
| +2,8% | 50,4 % | 1 850 | |
| +2,5% | 47,8 % | 8 033 | |
| +2,4% | 47,2 % | 5 083 | |
| +2,4% | 48,2 % | 9 193 | |
| +2,4% | 49,4 % | 1 398 | |
| +2,4% | 49,3 % | 952 | |
| +2,3% | 49,1 % | 2 441 | |
| +2,3% | 50,3 % | 2 054 | |
| +2,2% | 50,0 % | 1 065 |
S kým je Pangolier silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 53,8 % | 654 | |
| +5,8% | 57,0 % | 321 | |
| +4,8% | 52,5 % | 520 | |
| +4,7% | 46,8 % | 385 | |
| +4,1% | 47,5 % | 406 | |
| +3,6% | 51,6 % | 764 | |
| +3,5% | 49,0 % | 1 550 | |
| +3,1% | 47,4 % | 757 | |
| +2,6% | 49,1 % | 1 090 | |
| +2,2% | 44,5 % | 1 266 | |
| +2,1% | 48,1 % | 1 610 | |
| +2,0% | 51,0 % | 2 046 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











