
Brewmaster: kontry a build v Dota 2
Brewmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Brewmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
Boty
- 10 minPhase Boots
- 35 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minUrn of Shadows
- 12 minHand of Midas
- 12 minSpirit Vessel
- 18 minRadiance
- 22 minAghanim's Scepter
- 24 minBlink Dagger
Talenty
- 1.5× bonusy postojů Drunken Brawler 0 %Cinder Brew aplikující vzplanutím vystrašení 100 %25
- -12s z cooldownu Primal Split 0 %+110 k rychlosti útoku 100 %20
- +40% k poškození/trvání Cinder Brew 11 %+600 bodů zdraví bojovníků Primal Split 89 %15
- +13 k zákl. poškození bojovníků Primal Split 100 %+2/1s k trvání/prodloužení opilosti Drunken Brawler 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 9Cinder Brew
- úr. 10Drunken Brawler
- úr. 12Thunder Clap
- Pozice 3: Vedlejší linka89 %
Silní proti Brewmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 54,9 % | 308 | |
| +6,3% | 61,2 % | 394 | |
| +4,7% | 50,5 % | 816 | |
| +3,9% | 52,8 % | 3 247 | |
| +3,8% | 54,3 % | 637 | |
| +3,7% | 51,0 % | 410 | |
| +3,6% | 53,7 % | 389 | |
| +3,3% | 50,7 % | 1 002 | |
| +3,2% | 48,8 % | 1 525 | |
| +3,1% | 49,3 % | 1 131 | |
| +2,9% | 49,8 % | 1 363 | |
| +2,9% | 51,7 % | 1 269 |
Brewmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 58,6 % | 1 126 | |
| +4,0% | 56,4 % | 1 307 | |
| +3,5% | 55,2 % | 755 | |
| +3,4% | 57,2 % | 1 046 | |
| +3,0% | 56,7 % | 517 | |
| +3,0% | 57,9 % | 1 144 | |
| +3,0% | 49,0 % | 2 903 | |
| +2,7% | 51,9 % | 4 235 | |
| +2,7% | 55,0 % | 2 901 | |
| +2,5% | 53,0 % | 3 766 | |
| +2,4% | 55,8 % | 1 177 | |
| +2,3% | 51,2 % | 2 064 |
S kým je Brewmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 53,7 % | 661 | |
| +4,0% | 56,3 % | 357 | |
| +3,4% | 55,2 % | 985 | |
| +3,3% | 50,3 % | 608 | |
| +3,0% | 53,9 % | 786 | |
| +3,0% | 54,1 % | 875 | |
| +2,9% | 53,5 % | 752 | |
| +2,6% | 53,0 % | 810 | |
| +2,5% | 51,0 % | 616 | |
| +2,3% | 53,5 % | 2 890 | |
| +2,3% | 50,7 % | 1 165 | |
| +2,2% | 52,9 % | 2 281 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











