
Brewmaster: kontry a build v Dota 2
Brewmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Brewmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
Boty
- 10 minPhase Boots
- 35 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minUrn of Shadows
- 12 minHand of Midas
- 12 minSpirit Vessel
- 18 minRadiance
- 22 minAghanim's Scepter
- 24 minBlink Dagger
Talenty
- 1.5× bonusy postojů Drunken Brawler 0 %Cinder Brew aplikující vzplanutím vystrašení 100 %25
- -12s z cooldownu Primal Split 0 %+110 k rychlosti útoku 100 %20
- +40% k poškození/trvání Cinder Brew 11 %+600 bodů zdraví bojovníků Primal Split 89 %15
- +13 k zákl. poškození bojovníků Primal Split 100 %+2/1s k trvání/prodloužení opilosti Drunken Brawler 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 9Cinder Brew
- úr. 10Drunken Brawler
- úr. 12Thunder Clap
- Pozice 3: Vedlejší linka89 %
Silní proti Brewmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 54,1 % | 111 | |
| +6,3% | 53,2 % | 346 | |
| +5,3% | 59,1 % | 164 | |
| +5,1% | 55,8 % | 389 | |
| +5,0% | 52,2 % | 450 | |
| +4,7% | 57,2 % | 145 | |
| +4,3% | 52,5 % | 217 | |
| +4,1% | 52,0 % | 148 | |
| +4,1% | 53,2 % | 1 390 | |
| +3,5% | 49,0 % | 680 | |
| +3,4% | 55,3 % | 1 623 | |
| +3,3% | 50,7 % | 1 378 |
Brewmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 57,3 % | 450 | |
| +3,9% | 55,6 % | 563 | |
| +3,8% | 56,1 % | 1 403 | |
| +3,4% | 54,5 % | 376 | |
| +3,1% | 55,0 % | 318 | |
| +2,9% | 56,5 % | 455 | |
| +2,9% | 53,5 % | 1 622 | |
| +2,8% | 57,4 % | 469 | |
| +2,8% | 56,9 % | 232 | |
| +2,8% | 52,5 % | 1 772 | |
| +2,6% | 48,9 % | 1 329 | |
| +2,6% | 57,8 % | 102 |
S kým je Brewmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 54,6 % | 262 | |
| +4,5% | 57,5 % | 405 | |
| +4,4% | 57,0 % | 316 | |
| +3,4% | 54,6 % | 130 | |
| +3,3% | 53,3 % | 1 702 | |
| +3,2% | 50,4 % | 232 | |
| +3,0% | 55,3 % | 1 044 | |
| +2,7% | 53,8 % | 780 | |
| +2,6% | 57,0 % | 737 | |
| +2,6% | 54,9 % | 539 | |
| +2,6% | 53,6 % | 435 | |
| +2,5% | 53,9 % | 1 217 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











