
Brewmaster: kontry a build v Dota 2
Brewmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Brewmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
Boty
- 10 minPhase Boots
- 35 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minUrn of Shadows
- 12 minHand of Midas
- 12 minSpirit Vessel
- 18 minRadiance
- 22 minAghanim's Scepter
- 24 minBlink Dagger
Talenty
- 1.5× bonusy postojů Drunken Brawler 0 %Cinder Brew aplikující vzplanutím vystrašení 100 %25
- -12s z cooldownu Primal Split 0 %+110 k rychlosti útoku 100 %20
- +40% k poškození/trvání Cinder Brew 11 %+600 bodů zdraví bojovníků Primal Split 89 %15
- +13 k zákl. poškození bojovníků Primal Split 100 %+2/1s k trvání/prodloužení opilosti Drunken Brawler 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 9Cinder Brew
- úr. 10Drunken Brawler
- úr. 12Thunder Clap
- Pozice 3: Vedlejší linka92 %
Silní proti Brewmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 56,3 % | 96 | |
| +5,8% | 60,5 % | 129 | |
| +5,6% | 58,5 % | 94 | |
| +5,2% | 52,0 % | 298 | |
| +4,8% | 55,9 % | 653 | |
| +4,7% | 50,9 % | 768 | |
| +4,4% | 52,3 % | 698 | |
| +4,3% | 55,5 % | 838 | |
| +4,3% | 52,7 % | 311 | |
| +3,7% | 51,8 % | 83 | |
| +3,6% | 48,5 % | 452 | |
| +3,6% | 50,7 % | 300 |
Brewmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 61,3 % | 300 | |
| +5,9% | 60,8 % | 293 | |
| +5,2% | 61,2 % | 358 | |
| +4,3% | 56,9 % | 858 | |
| +4,3% | 56,1 % | 221 | |
| +4,1% | 58,9 % | 348 | |
| +3,7% | 53,0 % | 457 | |
| +3,5% | 59,4 % | 96 | |
| +3,4% | 56,7 % | 289 | |
| +3,2% | 57,7 % | 579 | |
| +3,0% | 55,4 % | 444 | |
| +3,0% | 61,2 % | 224 |
S kým je Brewmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 62,8 % | 231 | |
| +5,2% | 53,1 % | 256 | |
| +5,0% | 61,3 % | 225 | |
| +4,2% | 57,4 % | 54 | |
| +4,1% | 59,4 % | 217 | |
| +4,0% | 57,9 % | 195 | |
| +3,6% | 56,7 % | 233 | |
| +3,5% | 56,5 % | 230 | |
| +3,5% | 62,1 % | 87 | |
| +3,5% | 58,4 % | 433 | |
| +3,5% | 61,6 % | 268 | |
| +3,5% | 57,9 % | 642 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











