
Gyrocopter: kontry a build v Dota 2
Gyrocopter v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Gyrocopter
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 12 minArcane Boots
- 11 minTranquil Boots
- 36 minGuardian Greaves
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
Talenty
- -6s z cooldownu Flak Cannon 20 %-40s z cooldownu Call Down 80 %25
- +3 útoky Flak Cannon 15 %+14 k poškození rakety Rocket Barrage 85 %20
- +0.3s k době omráčení Homing Missile 80 %+25 k poškození Flak Cannon 20 %15
- +25% k poškození Homing Missile 85 %+150 bodů zdraví 15 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Rocket Barrage
- úr. 9Homing Missile
- úr. 15Flak Cannon
- Pozice 4: Support41 %
- Pozice 5: Hard Support23 %
- Pozice 1: Bezpečná linka23 %
Silní proti Gyrocopter
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,4% | 67,6 % | 460 | |
| +3,0% | 55,2 % | 2 408 | |
| +2,7% | 57,0 % | 2 537 | |
| +2,7% | 51,3 % | 638 | |
| +2,6% | 53,1 % | 872 | |
| +2,1% | 54,7 % | 373 | |
| +2,0% | 56,4 % | 685 | |
| +1,9% | 57,3 % | 902 | |
| +1,8% | 53,0 % | 3 030 | |
| +1,8% | 54,2 % | 1 590 | |
| +1,7% | 52,8 % | 1 988 | |
| +1,7% | 55,9 % | 1 575 |
Gyrocopter je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 49,9 % | 603 | |
| +3,8% | 52,3 % | 541 | |
| +3,7% | 49,4 % | 405 | |
| +2,9% | 49,1 % | 1 435 | |
| +2,8% | 53,5 % | 1 448 | |
| +2,8% | 54,4 % | 1 079 | |
| +2,7% | 49,7 % | 1 522 | |
| +2,7% | 53,4 % | 1 499 | |
| +2,4% | 49,9 % | 919 | |
| +2,3% | 50,8 % | 1 400 | |
| +2,1% | 47,1 % | 2 191 | |
| +2,0% | 47,3 % | 905 |
S kým je Gyrocopter silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 55,8 % | 355 | |
| +3,0% | 50,7 % | 1 148 | |
| +3,0% | 52,5 % | 1 728 | |
| +3,0% | 53,4 % | 1 040 | |
| +2,8% | 51,1 % | 624 | |
| +2,8% | 52,3 % | 5 445 | |
| +2,5% | 50,7 % | 383 | |
| +2,5% | 49,0 % | 749 | |
| +2,5% | 42,8 % | 2 485 | |
| +2,4% | 51,6 % | 2 896 | |
| +2,3% | 48,2 % | 4 002 | |
| +2,2% | 47,8 % | 856 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











