
Gyrocopter: kontry a build v Dota 2
Gyrocopter v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Gyrocopter
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 12 minArcane Boots
- 11 minTranquil Boots
- 36 minGuardian Greaves
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
Talenty
- -6s z cooldownu Flak Cannon 20 %-40s z cooldownu Call Down 80 %25
- +3 útoky Flak Cannon 15 %+14 k poškození rakety Rocket Barrage 85 %20
- +0.3s k době omráčení Homing Missile 80 %+25 k poškození Flak Cannon 20 %15
- +25% k poškození Homing Missile 85 %+150 bodů zdraví 15 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Rocket Barrage
- úr. 9Homing Missile
- úr. 15Flak Cannon
- Pozice 4: Support44 %
- Pozice 5: Hard Support25 %
- Pozice 1: Bezpečná linka22 %
Silní proti Gyrocopter
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,5% | 66,2 % | 222 | |
| +4,4% | 55,6 % | 284 | |
| +3,2% | 56,2 % | 1 649 | |
| +3,1% | 56,0 % | 1 020 | |
| +2,8% | 59,1 % | 1 683 | |
| +2,7% | 52,8 % | 369 | |
| +2,7% | 56,8 % | 1 073 | |
| +2,6% | 54,5 % | 932 | |
| +2,4% | 55,3 % | 788 | |
| +2,4% | 55,7 % | 158 | |
| +2,4% | 59,5 % | 1 937 | |
| +2,3% | 53,8 % | 762 |
Gyrocopter je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 54,3 % | 138 | |
| +5,2% | 49,1 % | 267 | |
| +5,2% | 52,0 % | 596 | |
| +4,7% | 54,3 % | 392 | |
| +4,6% | 56,1 % | 683 | |
| +4,1% | 51,4 % | 738 | |
| +4,0% | 52,9 % | 244 | |
| +3,6% | 54,3 % | 668 | |
| +2,4% | 53,8 % | 500 | |
| +2,3% | 49,7 % | 447 | |
| +2,3% | 50,9 % | 2 219 | |
| +2,1% | 49,6 % | 607 |
S kým je Gyrocopter silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 56,9 % | 504 | |
| +4,4% | 56,3 % | 158 | |
| +4,3% | 54,8 % | 722 | |
| +3,5% | 43,7 % | 1 054 | |
| +3,5% | 50,3 % | 787 | |
| +3,3% | 51,6 % | 277 | |
| +3,2% | 52,3 % | 1 259 | |
| +3,2% | 51,3 % | 493 | |
| +3,2% | 49,9 % | 341 | |
| +3,0% | 48,2 % | 1 111 | |
| +2,8% | 46,3 % | 771 | |
| +2,6% | 54,3 % | 1 969 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











