
Skywrath Mage: kontry a build v Dota 2
Skywrath Mage v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Skywrath Mage
Start
- Tango
- Mantle of Intelligence
- Circlet
- Blood Grenade
- Sentry Ward
- Iron Branch
Boty
- 13 minArcane Boots
- 39 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minNull Talisman
- 5 minMagic Wand
- 8 minRing of Basilius
- 20 minRod of Atos
- 26 minKaya
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +1.5 k násobiči dle int. Arcane Bolt 28 %+400 k poškození Mystic Flare 72 %25
- Concussive Shot s neomezeným dosahem 35 %+10% k navýšení magického pošk. Ancient Seal 65 %20
- -6s z cooldownu Ancient Seal 79 %+20% ke zpomalení Concussive Shot 21 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Arcane Bolt
- úr. 11Concussive Shot
- úr. 12Ancient Seal
- Pozice 4: Support48 %
- Pozice 5: Hard Support36 %
- Pozice 2: Prostřední linka16 %
Silní proti Skywrath Mage
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 52,9 % | 1 732 | |
| +2,7% | 54,3 % | 2 308 | |
| +2,5% | 55,4 % | 8 012 | |
| +2,2% | 51,4 % | 8 608 | |
| +2,1% | 54,2 % | 14 735 | |
| +2,0% | 52,5 % | 4 650 | |
| +1,9% | 51,7 % | 3 735 | |
| +1,8% | 51,4 % | 3 704 | |
| +1,7% | 48,9 % | 2 872 | |
| +1,7% | 57,1 % | 18 531 | |
| +1,6% | 47,3 % | 4 298 | |
| +1,6% | 51,5 % | 10 547 |
Skywrath Mage je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 52,5 % | 17 701 | |
| +2,4% | 54,8 % | 3 724 | |
| +2,2% | 55,6 % | 4 700 | |
| +2,1% | 52,6 % | 8 071 | |
| +2,0% | 53,9 % | 2 529 | |
| +2,0% | 50,1 % | 5 947 | |
| +1,8% | 52,0 % | 3 673 | |
| +1,8% | 53,3 % | 9 639 | |
| +1,7% | 49,8 % | 19 159 | |
| +1,6% | 54,2 % | 11 291 | |
| +1,5% | 51,8 % | 5 190 | |
| +1,5% | 51,7 % | 6 010 |
S kým je Skywrath Mage silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,5% | 51,2 % | 1 406 | |
| +2,2% | 50,5 % | 4 499 | |
| +2,2% | 57,8 % | 1 631 | |
| +2,0% | 54,9 % | 16 425 | |
| +1,6% | 49,4 % | 11 983 | |
| +1,4% | 52,2 % | 2 790 | |
| +1,4% | 52,3 % | 9 445 | |
| +1,4% | 50,5 % | 3 451 | |
| +1,3% | 52,2 % | 16 494 | |
| +1,3% | 45,0 % | 642 | |
| +1,3% | 50,4 % | 3 463 | |
| +1,2% | 50,1 % | 7 518 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











