
Skywrath Mage: kontry a build v Dota 2
Skywrath Mage v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Skywrath Mage
Start
- Tango
- Mantle of Intelligence
- Circlet
- Blood Grenade
- Sentry Ward
- Iron Branch
Boty
- 13 minArcane Boots
- 39 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minNull Talisman
- 5 minMagic Wand
- 8 minRing of Basilius
- 20 minRod of Atos
- 26 minKaya
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +1.5 k násobiči dle int. Arcane Bolt 28 %+400 k poškození Mystic Flare 72 %25
- Concussive Shot s neomezeným dosahem 35 %+10% k navýšení magického pošk. Ancient Seal 65 %20
- -6s z cooldownu Ancient Seal 79 %+20% ke zpomalení Concussive Shot 21 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Arcane Bolt
- úr. 11Concussive Shot
- úr. 12Ancient Seal
- Pozice 4: Support54 %
- Pozice 5: Hard Support29 %
- Pozice 2: Prostřední linka16 %
Silní proti Skywrath Mage
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 61,0 % | 331 | |
| +4,1% | 55,1 % | 421 | |
| +3,5% | 57,0 % | 696 | |
| +3,1% | 52,2 % | 906 | |
| +3,1% | 53,7 % | 1 077 | |
| +3,0% | 56,1 % | 2 281 | |
| +2,7% | 55,8 % | 660 | |
| +2,7% | 53,0 % | 864 | |
| +2,5% | 56,2 % | 2 438 | |
| +2,4% | 54,6 % | 699 | |
| +2,4% | 48,7 % | 1 258 | |
| +2,4% | 52,9 % | 456 |
Skywrath Mage je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 55,7 % | 1 623 | |
| +3,8% | 53,6 % | 220 | |
| +3,1% | 56,2 % | 274 | |
| +2,9% | 49,8 % | 2 385 | |
| +2,9% | 50,6 % | 865 | |
| +2,8% | 58,6 % | 244 | |
| +2,7% | 53,1 % | 716 | |
| +2,6% | 50,6 % | 534 | |
| +2,6% | 50,8 % | 2 137 | |
| +2,6% | 53,4 % | 910 | |
| +2,5% | 50,8 % | 502 | |
| +2,4% | 53,8 % | 574 |
S kým je Skywrath Mage silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 62,6 % | 171 | |
| +3,5% | 53,8 % | 1 175 | |
| +3,2% | 57,4 % | 364 | |
| +3,1% | 58,6 % | 787 | |
| +2,8% | 53,5 % | 86 | |
| +2,8% | 53,1 % | 439 | |
| +2,7% | 54,6 % | 1 355 | |
| +2,5% | 54,7 % | 446 | |
| +2,3% | 53,6 % | 724 | |
| +2,1% | 52,0 % | 812 | |
| +2,0% | 54,0 % | 578 | |
| +1,9% | 59,5 % | 173 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











