
Slardar: kontry a build v Dota 2
Slardar v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Slardar
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEcho Sabre
- 30 minBlack King Bar
- 34 minHarpoon
- 36 minAghanim's Scepter
- 38 minAssault Cuirass
Talenty
- -3s z cooldownu Slithereen Crush 29 %Neodstranitelná Corrosive Haze 71 %25
- +125 k poškození Slithereen Crush 89 %+16% k poškození útoku Seaborn Sentinel 11 %20
- +2s k trvání Guardian Sprint 42 %+30 k bonusovému poškození Bash of the Deep 58 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Slithereen Crush
- úr. 11Bash of the Deep
- úr. 15Guardian Sprint
- Pozice 3: Vedlejší linka87 %
Silní proti Slardar
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 53,4 % | 3 545 | |
| +3,6% | 57,8 % | 9 873 | |
| +3,6% | 53,5 % | 939 | |
| +3,4% | 55,5 % | 3 232 | |
| +3,4% | 56,9 % | 14 332 | |
| +3,1% | 55,4 % | 8 265 | |
| +2,9% | 56,2 % | 1 960 | |
| +2,6% | 55,2 % | 1 852 | |
| +2,1% | 51,3 % | 12 155 | |
| +2,1% | 56,0 % | 10 469 | |
| +1,9% | 48,4 % | 1 258 | |
| +1,9% | 54,7 % | 10 120 |
Slardar je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 54,7 % | 2 075 | |
| +4,0% | 53,0 % | 8 224 | |
| +3,6% | 53,9 % | 4 180 | |
| +3,5% | 51,0 % | 10 564 | |
| +3,0% | 53,2 % | 4 984 | |
| +2,8% | 52,4 % | 2 846 | |
| +2,5% | 49,4 % | 607 | |
| +2,3% | 49,6 % | 7 681 | |
| +2,3% | 50,0 % | 1 383 | |
| +2,3% | 51,1 % | 4 229 | |
| +2,2% | 50,6 % | 3 249 | |
| +2,2% | 46,4 % | 967 |
S kým je Slardar silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 53,5 % | 888 | |
| +4,1% | 52,5 % | 1 302 | |
| +3,7% | 54,9 % | 357 | |
| +3,4% | 48,9 % | 1 533 | |
| +2,6% | 50,6 % | 791 | |
| +2,5% | 52,8 % | 877 | |
| +2,5% | 51,0 % | 1 805 | |
| +2,5% | 51,0 % | 522 | |
| +2,1% | 53,7 % | 3 541 | |
| +2,0% | 45,3 % | 2 170 | |
| +1,9% | 46,4 % | 2 279 | |
| +1,8% | 48,4 % | 1 300 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











