
Slardar: kontry a build v Dota 2
Slardar v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Slardar
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEcho Sabre
- 30 minBlack King Bar
- 34 minHarpoon
- 36 minAghanim's Scepter
- 38 minAssault Cuirass
Talenty
- -3s z cooldownu Slithereen Crush 29 %Neodstranitelná Corrosive Haze 71 %25
- +125 k poškození Slithereen Crush 89 %+16% k poškození útoku Seaborn Sentinel 11 %20
- +2s k trvání Guardian Sprint 42 %+30 k bonusovému poškození Bash of the Deep 58 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Slithereen Crush
- úr. 11Bash of the Deep
- úr. 15Guardian Sprint
- Pozice 3: Vedlejší linka85 %
- Pozice 2: Prostřední linka13 %
Silní proti Slardar
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 58,5 % | 629 | |
| +5,0% | 60,4 % | 1 046 | |
| +4,9% | 59,0 % | 351 | |
| +4,7% | 57,1 % | 732 | |
| +4,7% | 59,8 % | 1 441 | |
| +4,5% | 59,5 % | 79 | |
| +3,8% | 55,8 % | 260 | |
| +3,5% | 52,1 % | 340 | |
| +3,2% | 56,7 % | 1 153 | |
| +3,2% | 56,2 % | 813 | |
| +3,1% | 55,6 % | 216 | |
| +3,1% | 54,6 % | 1 244 |
Slardar je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 53,8 % | 1 288 | |
| +5,7% | 54,2 % | 308 | |
| +5,1% | 53,3 % | 736 | |
| +4,7% | 52,5 % | 512 | |
| +4,0% | 55,6 % | 356 | |
| +3,8% | 56,3 % | 222 | |
| +3,8% | 50,5 % | 366 | |
| +3,6% | 52,6 % | 361 | |
| +3,5% | 53,2 % | 532 | |
| +3,2% | 48,4 % | 966 | |
| +3,2% | 52,8 % | 544 | |
| +3,1% | 52,2 % | 906 |
S kým je Slardar silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,1% | 57,4 % | 141 | |
| +6,0% | 56,3 % | 96 | |
| +4,6% | 54,4 % | 896 | |
| +4,5% | 58,6 % | 58 | |
| +4,1% | 49,3 % | 306 | |
| +4,1% | 55,2 % | 125 | |
| +3,9% | 48,9 % | 352 | |
| +3,8% | 55,9 % | 59 | |
| +3,8% | 53,3 % | 244 | |
| +3,5% | 52,6 % | 1 049 | |
| +3,3% | 50,4 % | 137 | |
| +3,3% | 56,4 % | 78 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











