
Slardar: kontry a build v Dota 2
Slardar v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Slardar
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEcho Sabre
- 30 minBlack King Bar
- 34 minHarpoon
- 36 minAghanim's Scepter
- 38 minAssault Cuirass
Talenty
- -3s z cooldownu Slithereen Crush 29 %Neodstranitelná Corrosive Haze 71 %25
- +125 k poškození Slithereen Crush 89 %+16% k poškození útoku Seaborn Sentinel 11 %20
- +2s k trvání Guardian Sprint 42 %+30 k bonusovému poškození Bash of the Deep 58 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Slithereen Crush
- úr. 11Bash of the Deep
- úr. 15Guardian Sprint
- Pozice 3: Vedlejší linka89 %
Silní proti Slardar
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 50,0 % | 1 125 | |
| +3,7% | 55,7 % | 2 729 | |
| +3,5% | 55,0 % | 1 390 | |
| +3,4% | 52,5 % | 638 | |
| +3,3% | 56,9 % | 3 598 | |
| +3,2% | 51,4 % | 381 | |
| +3,2% | 56,3 % | 3 675 | |
| +3,1% | 55,7 % | 5 227 | |
| +2,9% | 49,5 % | 432 | |
| +2,7% | 49,3 % | 768 | |
| +2,5% | 52,8 % | 2 352 | |
| +2,5% | 50,7 % | 4 357 |
Slardar je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 53,5 % | 3 304 | |
| +3,6% | 53,4 % | 771 | |
| +3,3% | 52,4 % | 1 732 | |
| +3,1% | 51,1 % | 3 742 | |
| +2,6% | 54,3 % | 2 340 | |
| +2,5% | 50,6 % | 784 | |
| +2,3% | 51,4 % | 4 794 | |
| +2,2% | 52,7 % | 799 | |
| +2,2% | 50,3 % | 2 719 | |
| +2,1% | 52,4 % | 1 047 | |
| +2,1% | 51,1 % | 1 234 | |
| +2,0% | 53,5 % | 1 451 |
S kým je Slardar silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 56,7 % | 312 | |
| +4,2% | 56,1 % | 155 | |
| +3,8% | 53,8 % | 130 | |
| +3,8% | 54,4 % | 307 | |
| +3,7% | 52,9 % | 646 | |
| +3,6% | 51,5 % | 456 | |
| +3,2% | 51,2 % | 508 | |
| +3,0% | 50,6 % | 1 421 | |
| +3,0% | 48,6 % | 580 | |
| +3,0% | 48,5 % | 989 | |
| +2,8% | 51,2 % | 281 | |
| +2,8% | 54,9 % | 1 429 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











