
Slardar: kontry a build v Dota 2
Slardar v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Slardar
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEcho Sabre
- 30 minBlack King Bar
- 34 minHarpoon
- 36 minAghanim's Scepter
- 38 minAssault Cuirass
Talenty
- -3s z cooldownu Slithereen Crush 29 %Neodstranitelná Corrosive Haze 71 %25
- +125 k poškození Slithereen Crush 89 %+16% k poškození útoku Seaborn Sentinel 11 %20
- +2s k trvání Guardian Sprint 42 %+30 k bonusovému poškození Bash of the Deep 58 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Slithereen Crush
- úr. 11Bash of the Deep
- úr. 15Guardian Sprint
- Pozice 3: Vedlejší linka88 %
Silní proti Slardar
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 55,2 % | 1 409 | |
| +4,6% | 58,6 % | 729 | |
| +4,4% | 54,9 % | 288 | |
| +3,7% | 58,2 % | 6 085 | |
| +3,3% | 56,7 % | 734 | |
| +3,2% | 58,4 % | 4 028 | |
| +3,2% | 56,7 % | 3 341 | |
| +2,9% | 51,1 % | 1 759 | |
| +2,7% | 52,1 % | 1 857 | |
| +2,7% | 55,2 % | 3 498 | |
| +2,6% | 54,7 % | 948 | |
| +2,3% | 52,7 % | 1 102 |
Slardar je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,1% | 55,8 % | 773 | |
| +4,1% | 52,5 % | 3 021 | |
| +3,6% | 52,4 % | 1 016 | |
| +3,6% | 52,8 % | 1 647 | |
| +3,3% | 53,8 % | 1 146 | |
| +3,3% | 46,4 % | 384 | |
| +3,3% | 46,1 % | 384 | |
| +3,1% | 54,1 % | 1 352 | |
| +2,9% | 49,4 % | 3 035 | |
| +2,8% | 49,5 % | 4 454 | |
| +2,7% | 48,5 % | 237 | |
| +2,7% | 50,7 % | 673 |
S kým je Slardar silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 57,8 % | 448 | |
| +4,2% | 52,9 % | 522 | |
| +3,7% | 48,9 % | 605 | |
| +3,5% | 51,5 % | 955 | |
| +3,4% | 46,2 % | 884 | |
| +3,4% | 52,3 % | 1 002 | |
| +2,8% | 50,2 % | 237 | |
| +2,7% | 52,0 % | 125 | |
| +2,7% | 47,4 % | 2 231 | |
| +2,7% | 50,5 % | 208 | |
| +2,4% | 50,0 % | 266 | |
| +2,4% | 46,5 % | 869 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











