
Naga Siren: kontry a build v Dota 2
Naga Siren v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Naga Siren
Start
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Tango
- Circlet
- Slippers of Agility
Boty
- 7 minPower Treads
- 40 minBoots of Travel
Během hry
- 2 minWraith Band
- 3 minMagic Wand
- 12 minYasha
- 16 minManta Style
- 21 minOrchid Malevolence
Talenty
- -10s z cooldownu Mirror Image 81 %+25 k obratnosti 19 %25
- -25s z cooldownu Song of the Siren 2 %+1 obraz Mirror Image 98 %20
- +10% k poškození obrazů Mirror Image 61 %-75% z poškození utrženého obrazy Mirror Image 39 %15
- +125 k rychlosti přitahování Reel In 1 %+30% k poškození Rip Tide 99 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Mirror Image
- úr. 9Rip Tide
- úr. 14Ensnare
- Pozice 1: Bezpečná linka84 %
Silní proti Naga Siren
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,8% | 58,3 % | 415 | |
| +6,1% | 53,3 % | 463 | |
| +5,1% | 58,5 % | 1 066 | |
| +4,6% | 55,0 % | 505 | |
| +4,4% | 55,5 % | 1 655 | |
| +4,1% | 55,7 % | 671 | |
| +3,9% | 54,7 % | 640 | |
| +3,9% | 53,3 % | 943 | |
| +3,8% | 54,8 % | 1 744 | |
| +3,7% | 57,7 % | 1 527 | |
| +3,7% | 48,8 % | 492 | |
| +3,5% | 54,1 % | 811 |
Naga Siren je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,0% | 56,3 % | 1 152 | |
| +8,1% | 56,0 % | 709 | |
| +6,0% | 54,3 % | 593 | |
| +5,5% | 51,9 % | 667 | |
| +5,5% | 56,1 % | 946 | |
| +5,2% | 56,9 % | 376 | |
| +4,6% | 55,8 % | 330 | |
| +4,4% | 51,2 % | 381 | |
| +4,1% | 57,3 % | 571 | |
| +4,0% | 54,1 % | 1 401 | |
| +3,7% | 47,6 % | 1 721 | |
| +3,7% | 49,8 % | 1 063 |
S kým je Naga Siren silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 53,0 % | 2 047 | |
| +4,5% | 53,0 % | 398 | |
| +3,6% | 48,5 % | 369 | |
| +3,3% | 52,2 % | 483 | |
| +3,2% | 51,2 % | 521 | |
| +2,8% | 49,8 % | 546 | |
| +2,8% | 51,5 % | 1 432 | |
| +2,7% | 48,8 % | 1 964 | |
| +2,7% | 53,2 % | 517 | |
| +2,5% | 50,4 % | 879 | |
| +2,4% | 53,3 % | 2 060 | |
| +2,1% | 48,9 % | 609 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











