
Dawnbreaker: kontry a build v Dota 2
Dawnbreaker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Dawnbreaker
Start
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minSoul Ring
- 15 minEcho Sabre
- 20 minAghanim's Shard
- 22 minHarpoon
- 23 minDesolator
- 29 minBlack King Bar
- 36 minAssault Cuirass
Talenty
- -4s z cooldownu Starbreaker 59 %+80% k dosahu/rychlosti Celestial Hammer 41 %25
- +150 k rozsahu Solar Guardian 32 %-1 útok pro nabití Luminosity 68 %20
- +40% k poškození hořením/během letu Celestial Hammer 27 %-20s z cooldownu Solar Guardian 73 %15
- +25% k pošk. krit. zásahu Luminosity 100 %Stopa Celestial Hammer poskytující spojencům bonus k rychlosti pohybu 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Celestial Hammer
- úr. 10Starbreaker
- úr. 15Luminosity
- Pozice 3: Vedlejší linka91 %
Silní proti Dawnbreaker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 50,6 % | 6 519 | |
| +3,1% | 50,9 % | 8 869 | |
| +2,9% | 48,6 % | 7 763 | |
| +2,7% | 52,5 % | 856 | |
| +2,6% | 46,0 % | 4 743 | |
| +2,6% | 52,5 % | 2 409 | |
| +2,5% | 52,8 % | 7 389 | |
| +2,5% | 51,4 % | 2 069 | |
| +2,4% | 45,3 % | 3 964 | |
| +2,3% | 51,1 % | 6 531 | |
| +2,2% | 48,2 % | 3 793 | |
| +2,2% | 49,2 % | 4 388 |
Dawnbreaker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 58,5 % | 1 066 | |
| +3,6% | 53,3 % | 16 752 | |
| +3,4% | 54,1 % | 9 596 | |
| +3,3% | 49,6 % | 1 473 | |
| +2,7% | 55,7 % | 3 065 | |
| +2,6% | 58,8 % | 388 | |
| +2,5% | 61,7 % | 9 224 | |
| +2,4% | 52,5 % | 9 585 | |
| +1,8% | 52,7 % | 14 755 | |
| +1,8% | 58,6 % | 1 959 | |
| +1,7% | 53,5 % | 31 697 | |
| +1,6% | 52,2 % | 15 738 |
S kým je Dawnbreaker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 53,1 % | 352 | |
| +3,4% | 51,6 % | 2 421 | |
| +3,3% | 51,3 % | 614 | |
| +3,1% | 51,7 % | 848 | |
| +2,9% | 56,5 % | 1 211 | |
| +2,5% | 53,3 % | 1 055 | |
| +2,3% | 60,6 % | 1 464 | |
| +2,3% | 55,8 % | 1 426 | |
| +2,2% | 53,8 % | 3 296 | |
| +2,1% | 55,5 % | 1 313 | |
| +1,9% | 52,3 % | 5 587 | |
| +1,7% | 56,5 % | 4 609 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











