
Dawnbreaker: kontry a build v Dota 2
Dawnbreaker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Dawnbreaker
Start
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
Boty
- 9 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minSoul Ring
- 15 minEcho Sabre
- 20 minAghanim's Shard
- 22 minHarpoon
- 23 minDesolator
- 29 minBlack King Bar
- 36 minAssault Cuirass
Talenty
- -4s z cooldownu Starbreaker 59 %+80% k dosahu/rychlosti Celestial Hammer 41 %25
- +150 k rozsahu Solar Guardian 32 %-1 útok pro nabití Luminosity 68 %20
- +40% k poškození hořením/během letu Celestial Hammer 27 %-20s z cooldownu Solar Guardian 73 %15
- +25% k pošk. krit. zásahu Luminosity 100 %Stopa Celestial Hammer poskytující spojencům bonus k rychlosti pohybu 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Celestial Hammer
- úr. 10Starbreaker
- úr. 15Luminosity
- Pozice 3: Vedlejší linka92 %
Silní proti Dawnbreaker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 56,4 % | 225 | |
| +3,9% | 47,3 % | 1 260 | |
| +3,2% | 53,9 % | 755 | |
| +3,1% | 48,8 % | 2 464 | |
| +3,0% | 49,1 % | 644 | |
| +3,0% | 49,4 % | 1 312 | |
| +2,9% | 46,1 % | 890 | |
| +2,8% | 49,4 % | 1 740 | |
| +2,5% | 50,8 % | 626 | |
| +2,4% | 46,6 % | 723 | |
| +2,3% | 50,2 % | 3 140 | |
| +2,3% | 50,7 % | 1 297 |
Dawnbreaker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 56,7 % | 390 | |
| +3,6% | 63,6 % | 99 | |
| +3,4% | 55,2 % | 2 373 | |
| +3,0% | 52,6 % | 5 499 | |
| +2,6% | 49,4 % | 488 | |
| +2,3% | 59,4 % | 1 371 | |
| +2,1% | 61,9 % | 2 897 | |
| +1,9% | 54,7 % | 917 | |
| +1,8% | 59,2 % | 568 | |
| +1,8% | 52,9 % | 1 958 | |
| +1,7% | 57,7 % | 1 460 | |
| +1,6% | 53,0 % | 10 070 |
S kým je Dawnbreaker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 57,0 % | 100 | |
| +3,3% | 53,2 % | 615 | |
| +3,3% | 60,9 % | 483 | |
| +3,1% | 58,5 % | 1 790 | |
| +2,8% | 55,4 % | 186 | |
| +2,6% | 53,6 % | 955 | |
| +2,5% | 56,4 % | 4 594 | |
| +2,3% | 56,7 % | 785 | |
| +2,2% | 57,0 % | 1 627 | |
| +2,2% | 53,8 % | 303 | |
| +2,2% | 53,1 % | 1 756 | |
| +2,1% | 50,0 % | 1 285 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











