
Slardar: kontry a build v Dota 2
Slardar v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Slardar
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEcho Sabre
- 30 minBlack King Bar
- 34 minHarpoon
- 36 minAghanim's Scepter
- 38 minAssault Cuirass
Talenty
- -3s z cooldownu Slithereen Crush 29 %Neodstranitelná Corrosive Haze 71 %25
- +125 k poškození Slithereen Crush 89 %+16% k poškození útoku Seaborn Sentinel 11 %20
- +2s k trvání Guardian Sprint 42 %+30 k bonusovému poškození Bash of the Deep 58 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Slithereen Crush
- úr. 11Bash of the Deep
- úr. 15Guardian Sprint
- Pozice 3: Vedlejší linka83 %
Silní proti Slardar
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 57,8 % | 678 | |
| +4,7% | 58,2 % | 1 124 | |
| +3,6% | 54,8 % | 631 | |
| +3,0% | 55,2 % | 232 | |
| +2,9% | 56,0 % | 339 | |
| +2,9% | 48,7 % | 382 | |
| +2,7% | 50,6 % | 348 | |
| +2,6% | 52,9 % | 191 | |
| +2,6% | 56,0 % | 275 | |
| +2,2% | 53,6 % | 1 579 | |
| +2,2% | 51,4 % | 249 | |
| +2,1% | 55,1 % | 926 |
Slardar je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 56,1 % | 223 | |
| +4,9% | 59,1 % | 570 | |
| +4,3% | 53,1 % | 1 200 | |
| +4,1% | 53,2 % | 1 080 | |
| +4,0% | 58,7 % | 460 | |
| +3,8% | 58,0 % | 81 | |
| +3,7% | 56,8 % | 118 | |
| +3,3% | 52,9 % | 1 163 | |
| +2,9% | 54,2 % | 212 | |
| +2,6% | 52,0 % | 569 | |
| +2,6% | 56,5 % | 306 | |
| +2,6% | 53,3 % | 730 |
S kým je Slardar silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 57,4 % | 155 | |
| +5,2% | 58,0 % | 281 | |
| +5,1% | 65,1 % | 43 | |
| +4,4% | 59,7 % | 191 | |
| +4,1% | 51,7 % | 145 | |
| +3,9% | 54,5 % | 244 | |
| +3,9% | 56,3 % | 300 | |
| +3,8% | 55,9 % | 213 | |
| +3,3% | 51,2 % | 441 | |
| +3,1% | 60,4 % | 462 | |
| +3,0% | 50,3 % | 183 | |
| +2,8% | 50,2 % | 229 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











