
Phantom Assassin: kontry a build v Dota 2
Phantom Assassin v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phantom Assassin
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minDesolator
- 26 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
- 36 minSatanic
- 36 minAbyssal Blade
Talenty
- +10% k šanci na krit. zásah Coup de Grace 33 %Tři dýky Stifling Dagger 67 %25
- +200 k dosahu Phantom Strike 35 %+60 k rychlosti útoku Phantom Strike 65 %20
- +20% k uhýbání Immaterial 62 %+15% k bonusu dle pošk. útoku Stifling Dagger 38 %15
- +0.8s k trvání Phantom Strike 70 %-2.0s z cooldownu Stifling Dagger 30 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Stifling Dagger
- úr. 9Phantom Strike
- úr. 15Immaterial
- Pozice 1: Bezpečná linka92 %
Silní proti Phantom Assassin
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 51,8 % | 21 304 | |
| +2,9% | 52,2 % | 33 567 | |
| +2,8% | 53,9 % | 3 868 | |
| +2,7% | 51,3 % | 8 153 | |
| +2,7% | 51,4 % | 4 794 | |
| +2,6% | 50,3 % | 9 516 | |
| +2,6% | 52,9 % | 5 183 | |
| +2,5% | 51,7 % | 22 488 | |
| +2,3% | 50,6 % | 9 817 | |
| +2,1% | 57,0 % | 2 030 | |
| +2,1% | 56,0 % | 17 775 | |
| +2,1% | 47,2 % | 3 518 |
Phantom Assassin je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 60,3 % | 413 | |
| +4,3% | 53,4 % | 1 116 | |
| +3,6% | 55,3 % | 1 480 | |
| +3,5% | 53,1 % | 4 450 | |
| +3,2% | 60,5 % | 903 | |
| +3,2% | 53,7 % | 6 059 | |
| +3,1% | 56,5 % | 3 333 | |
| +2,9% | 56,7 % | 3 374 | |
| +2,8% | 54,0 % | 19 732 | |
| +2,7% | 58,1 % | 4 793 | |
| +2,7% | 60,7 % | 13 177 | |
| +2,2% | 55,0 % | 1 768 |
S kým je Phantom Assassin silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 53,7 % | 1 338 | |
| +2,8% | 46,7 % | 8 835 | |
| +1,8% | 55,2 % | 1 805 | |
| +1,7% | 49,9 % | 21 272 | |
| +1,5% | 50,1 % | 3 649 | |
| +1,5% | 52,9 % | 14 043 | |
| +1,5% | 53,0 % | 7 354 | |
| +1,4% | 52,3 % | 16 691 | |
| +1,4% | 50,4 % | 1 212 | |
| +1,2% | 48,0 % | 2 104 | |
| +1,2% | 46,4 % | 929 | |
| +1,0% | 49,6 % | 4 162 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











