
Phantom Assassin: kontry a build v Dota 2
Phantom Assassin v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phantom Assassin
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minDesolator
- 26 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
- 36 minSatanic
- 36 minAbyssal Blade
Talenty
- +10% k šanci na krit. zásah Coup de Grace 33 %Tři dýky Stifling Dagger 67 %25
- +200 k dosahu Phantom Strike 35 %+60 k rychlosti útoku Phantom Strike 65 %20
- +20% k uhýbání Immaterial 62 %+15% k bonusu dle pošk. útoku Stifling Dagger 38 %15
- +0.8s k trvání Phantom Strike 70 %-2.0s z cooldownu Stifling Dagger 30 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Stifling Dagger
- úr. 9Phantom Strike
- úr. 15Immaterial
- Pozice 1: Bezpečná linka84 %
Silní proti Phantom Assassin
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 51,4 % | 420 | |
| +3,7% | 54,6 % | 586 | |
| +3,7% | 58,4 % | 368 | |
| +3,6% | 53,5 % | 2 710 | |
| +2,8% | 49,8 % | 654 | |
| +2,7% | 50,8 % | 500 | |
| +2,7% | 47,4 % | 312 | |
| +2,6% | 51,3 % | 1 075 | |
| +2,3% | 49,4 % | 1 538 | |
| +2,2% | 52,0 % | 5 106 | |
| +2,2% | 50,9 % | 446 | |
| +2,2% | 51,7 % | 2 269 |
Phantom Assassin je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 57,8 % | 173 | |
| +5,0% | 62,9 % | 62 | |
| +4,6% | 60,3 % | 199 | |
| +3,7% | 63,7 % | 146 | |
| +3,1% | 54,0 % | 1 446 | |
| +3,0% | 54,7 % | 5 662 | |
| +3,0% | 56,5 % | 768 | |
| +3,0% | 61,8 % | 374 | |
| +2,9% | 55,5 % | 607 | |
| +2,7% | 53,0 % | 1 179 | |
| +2,7% | 58,6 % | 1 152 | |
| +2,4% | 57,1 % | 678 |
S kým je Phantom Assassin silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 54,3 % | 210 | |
| +3,4% | 53,1 % | 889 | |
| +2,7% | 49,8 % | 1 698 | |
| +2,6% | 61,7 % | 60 | |
| +2,6% | 48,6 % | 284 | |
| +2,5% | 57,9 % | 164 | |
| +2,3% | 53,4 % | 343 | |
| +2,1% | 56,4 % | 528 | |
| +2,0% | 53,2 % | 775 | |
| +1,8% | 52,6 % | 1 276 | |
| +1,8% | 52,4 % | 936 | |
| +1,8% | 51,9 % | 1 026 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











