
Phantom Assassin: kontry a build v Dota 2
Phantom Assassin v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Phantom Assassin
Start
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minPerseverance
- 15 minBattle Fury
- 21 minDesolator
- 26 minBlack King Bar
- 30 minSkull Basher
- 36 minSatanic
- 36 minAbyssal Blade
Talenty
- +10% k šanci na krit. zásah Coup de Grace 33 %Tři dýky Stifling Dagger 67 %25
- +200 k dosahu Phantom Strike 35 %+60 k rychlosti útoku Phantom Strike 65 %20
- +20% k uhýbání Immaterial 62 %+15% k bonusu dle pošk. útoku Stifling Dagger 38 %15
- +0.8s k trvání Phantom Strike 70 %-2.0s z cooldownu Stifling Dagger 30 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Stifling Dagger
- úr. 9Phantom Strike
- úr. 15Immaterial
- Pozice 1: Bezpečná linka95 %
Silní proti Phantom Assassin
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 53,0 % | 7 042 | |
| +3,7% | 49,5 % | 1 579 | |
| +3,3% | 51,8 % | 3 434 | |
| +3,2% | 59,7 % | 694 | |
| +3,2% | 52,6 % | 11 465 | |
| +3,1% | 53,5 % | 2 047 | |
| +2,9% | 52,2 % | 2 097 | |
| +2,9% | 47,8 % | 4 076 | |
| +2,9% | 50,5 % | 2 585 | |
| +2,8% | 52,1 % | 6 462 | |
| +2,8% | 51,1 % | 1 225 | |
| +2,7% | 51,3 % | 3 335 |
Phantom Assassin je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 53,0 % | 411 | |
| +4,4% | 56,0 % | 150 | |
| +4,0% | 53,8 % | 1 760 | |
| +3,8% | 57,5 % | 964 | |
| +3,7% | 61,4 % | 319 | |
| +3,3% | 53,9 % | 6 907 | |
| +3,1% | 54,1 % | 549 | |
| +3,0% | 55,1 % | 2 537 | |
| +2,9% | 51,1 % | 4 188 | |
| +2,8% | 56,8 % | 1 105 | |
| +2,7% | 57,5 % | 1 373 | |
| +2,5% | 60,4 % | 4 505 |
S kým je Phantom Assassin silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 58,1 % | 465 | |
| +2,8% | 53,1 % | 501 | |
| +2,6% | 50,9 % | 7 520 | |
| +2,2% | 47,7 % | 329 | |
| +2,1% | 50,0 % | 1 353 | |
| +2,0% | 54,1 % | 2 490 | |
| +2,0% | 53,2 % | 2 504 | |
| +1,9% | 44,5 % | 2 802 | |
| +1,8% | 48,4 % | 620 | |
| +1,7% | 50,0 % | 2 144 | |
| +1,6% | 49,8 % | 1 296 | |
| +1,5% | 49,3 % | 1 411 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











