
Weaver: kontry a build v Dota 2
Weaver v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Weaver
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Boty
- 10 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 4 minFalcon Blade
- 14 minMaelstrom
- 16 minDesolator
- 21 minDragon Lance
- 27 minCrystalys
- 32 minDaedalus
Talenty
- -3s z cooldownu Shukuchi 44 %+1 útok Geminate Attack 57 %25
- +60 k pošk. útoků navíc Geminate Attack 91 %+0.5 k redukci brnění za útok The Swarm 9 %20
- +90 k poškození Shukuchi 32 %+2 útoky k zabití brouků The Swarm 68 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Shukuchi
- úr. 10Geminate Attack
- úr. 15The Swarm
- Pozice 1: Bezpečná linka42 %
- Pozice 4: Support25 %
- Pozice 2: Prostřední linka14 %
- Pozice 5: Hard Support11 %
Silní proti Weaver
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 54,7 % | 5 292 | |
| +3,8% | 59,7 % | 6 723 | |
| +3,7% | 50,3 % | 388 | |
| +3,2% | 51,6 % | 4 990 | |
| +3,1% | 58,3 % | 3 072 | |
| +2,8% | 52,8 % | 2 172 | |
| +2,7% | 54,4 % | 699 | |
| +2,7% | 54,8 % | 10 310 | |
| +2,7% | 56,6 % | 876 | |
| +2,5% | 52,4 % | 2 192 | |
| +2,5% | 57,8 % | 8 024 | |
| +2,3% | 51,7 % | 2 776 |
Weaver je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 52,6 % | 3 388 | |
| +3,8% | 50,5 % | 2 467 | |
| +3,2% | 51,0 % | 580 | |
| +3,1% | 49,3 % | 1 131 | |
| +2,8% | 54,3 % | 2 557 | |
| +2,4% | 52,2 % | 3 621 | |
| +2,4% | 51,4 % | 4 372 | |
| +2,4% | 48,5 % | 3 949 | |
| +2,2% | 49,5 % | 1 748 | |
| +2,2% | 50,1 % | 2 145 | |
| +2,1% | 50,0 % | 2 370 | |
| +2,0% | 51,9 % | 1 372 |
S kým je Weaver silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 48,9 % | 1 304 | |
| +2,7% | 47,9 % | 793 | |
| +2,0% | 52,8 % | 1 939 | |
| +1,8% | 47,8 % | 1 091 | |
| +1,7% | 48,4 % | 2 165 | |
| +1,5% | 50,2 % | 3 632 | |
| +1,4% | 41,5 % | 3 972 | |
| +1,4% | 45,6 % | 2 322 | |
| +1,4% | 43,0 % | 1 889 | |
| +1,3% | 46,2 % | 993 | |
| +1,3% | 48,7 % | 4 137 | |
| +1,3% | 44,5 % | 2 748 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











