
Weaver: kontry a build v Dota 2
Weaver v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Weaver
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Boty
- 10 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 4 minFalcon Blade
- 14 minMaelstrom
- 16 minDesolator
- 21 minDragon Lance
- 27 minCrystalys
- 32 minDaedalus
Talenty
- -3s z cooldownu Shukuchi 44 %+1 útok Geminate Attack 57 %25
- +60 k pošk. útoků navíc Geminate Attack 91 %+0.5 k redukci brnění za útok The Swarm 9 %20
- +90 k poškození Shukuchi 32 %+2 útoky k zabití brouků The Swarm 68 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Shukuchi
- úr. 10Geminate Attack
- úr. 15The Swarm
- Pozice 1: Bezpečná linka39 %
- Pozice 4: Support34 %
- Pozice 5: Hard Support14 %
Silní proti Weaver
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 63,3 % | 79 | |
| +4,4% | 59,4 % | 749 | |
| +4,2% | 55,0 % | 524 | |
| +4,1% | 54,3 % | 328 | |
| +4,0% | 53,3 % | 362 | |
| +3,9% | 53,1 % | 49 | |
| +3,7% | 66,7 % | 147 | |
| +3,5% | 50,8 % | 305 | |
| +3,2% | 61,2 % | 134 | |
| +3,1% | 55,7 % | 158 | |
| +3,0% | 56,3 % | 48 | |
| +3,0% | 56,5 % | 874 |
Weaver je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,1% | 55,2 % | 373 | |
| +4,5% | 54,8 % | 347 | |
| +3,9% | 51,4 % | 74 | |
| +3,7% | 56,4 % | 537 | |
| +3,4% | 55,0 % | 131 | |
| +3,3% | 55,4 % | 298 | |
| +3,3% | 50,1 % | 720 | |
| +3,3% | 49,4 % | 255 | |
| +3,1% | 53,5 % | 344 | |
| +3,1% | 48,0 % | 244 | |
| +2,7% | 62,3 % | 106 | |
| +2,7% | 55,7 % | 336 |
S kým je Weaver silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 51,2 % | 172 | |
| +3,7% | 51,6 % | 161 | |
| +3,5% | 55,2 % | 533 | |
| +3,1% | 52,1 % | 545 | |
| +3,0% | 56,3 % | 224 | |
| +2,5% | 52,0 % | 123 | |
| +2,4% | 47,3 % | 262 | |
| +2,4% | 50,8 % | 598 | |
| +2,3% | 51,9 % | 308 | |
| +2,3% | 55,3 % | 217 | |
| +2,3% | 50,7 % | 144 | |
| +2,3% | 50,0 % | 88 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











