
Weaver: kontry a build v Dota 2
Weaver v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Weaver
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Boty
- 10 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 4 minFalcon Blade
- 14 minMaelstrom
- 16 minDesolator
- 21 minDragon Lance
- 27 minCrystalys
- 32 minDaedalus
Talenty
- -3s z cooldownu Shukuchi 44 %+1 útok Geminate Attack 57 %25
- +60 k pošk. útoků navíc Geminate Attack 91 %+0.5 k redukci brnění za útok The Swarm 9 %20
- +90 k poškození Shukuchi 32 %+2 útoky k zabití brouků The Swarm 68 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Shukuchi
- úr. 10Geminate Attack
- úr. 15The Swarm
- Pozice 1: Bezpečná linka44 %
- Pozice 4: Support21 %
- Pozice 2: Prostřední linka18 %
Silní proti Weaver
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 61,0 % | 2 527 | |
| +4,3% | 54,9 % | 1 994 | |
| +3,9% | 50,4 % | 141 | |
| +3,9% | 59,3 % | 1 247 | |
| +3,4% | 58,8 % | 3 266 | |
| +3,0% | 51,5 % | 701 | |
| +2,9% | 57,0 % | 372 | |
| +2,9% | 54,4 % | 623 | |
| +2,9% | 55,3 % | 675 | |
| +2,8% | 51,0 % | 2 044 | |
| +2,8% | 55,0 % | 524 | |
| +2,6% | 51,9 % | 929 |
Weaver je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 53,6 % | 1 501 | |
| +3,8% | 51,5 % | 919 | |
| +3,8% | 56,2 % | 891 | |
| +3,0% | 52,3 % | 216 | |
| +2,8% | 50,6 % | 1 430 | |
| +2,8% | 51,9 % | 803 | |
| +2,6% | 49,8 % | 1 413 | |
| +2,6% | 52,2 % | 1 769 | |
| +2,6% | 50,2 % | 584 | |
| +2,5% | 51,5 % | 732 | |
| +2,4% | 50,3 % | 4 670 | |
| +2,3% | 48,2 % | 1 526 |
S kým je Weaver silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 45,9 % | 447 | |
| +3,1% | 50,6 % | 1 610 | |
| +2,8% | 51,9 % | 1 238 | |
| +2,7% | 53,0 % | 1 457 | |
| +2,6% | 44,6 % | 621 | |
| +2,6% | 49,0 % | 775 | |
| +2,5% | 46,9 % | 750 | |
| +2,4% | 52,8 % | 1 200 | |
| +2,4% | 51,5 % | 1 735 | |
| +2,4% | 52,2 % | 358 | |
| +2,3% | 50,5 % | 3 407 | |
| +2,1% | 52,7 % | 1 654 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











