
Weaver: kontry a build v Dota 2
Weaver v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Weaver
Start
- Tango
- Iron Branch
- Circlet
- Faerie Fire
- Magic Stick
- Slippers of Agility
Boty
- 10 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 4 minFalcon Blade
- 14 minMaelstrom
- 16 minDesolator
- 21 minDragon Lance
- 27 minCrystalys
- 32 minDaedalus
Talenty
- -3s z cooldownu Shukuchi 44 %+1 útok Geminate Attack 57 %25
- +60 k pošk. útoků navíc Geminate Attack 91 %+0.5 k redukci brnění za útok The Swarm 9 %20
- +90 k poškození Shukuchi 32 %+2 útoky k zabití brouků The Swarm 68 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Shukuchi
- úr. 10Geminate Attack
- úr. 15The Swarm
- Pozice 1: Bezpečná linka41 %
- Pozice 4: Support31 %
- Pozice 5: Hard Support12 %
Silní proti Weaver
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 50,4 % | 133 | |
| +3,8% | 55,8 % | 443 | |
| +3,7% | 56,0 % | 4 600 | |
| +3,6% | 53,9 % | 935 | |
| +3,2% | 51,8 % | 1 615 | |
| +3,2% | 59,2 % | 1 073 | |
| +3,1% | 53,8 % | 2 052 | |
| +2,7% | 57,1 % | 273 | |
| +2,6% | 53,1 % | 832 | |
| +2,4% | 47,1 % | 2 012 | |
| +2,4% | 55,4 % | 2 864 | |
| +2,2% | 54,3 % | 503 |
Weaver je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 51,5 % | 910 | |
| +5,0% | 53,0 % | 1 315 | |
| +5,0% | 52,2 % | 450 | |
| +3,1% | 51,0 % | 688 | |
| +3,0% | 49,5 % | 1 131 | |
| +2,7% | 46,9 % | 3 654 | |
| +2,6% | 53,3 % | 503 | |
| +2,4% | 50,4 % | 1 353 | |
| +2,3% | 49,7 % | 872 | |
| +2,1% | 53,4 % | 863 | |
| +2,1% | 52,4 % | 1 861 | |
| +2,0% | 48,2 % | 1 562 |
S kým je Weaver silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 50,8 % | 490 | |
| +3,0% | 48,3 % | 290 | |
| +2,3% | 47,1 % | 384 | |
| +2,2% | 52,6 % | 306 | |
| +2,1% | 52,9 % | 780 | |
| +2,1% | 48,2 % | 467 | |
| +1,9% | 49,0 % | 1 938 | |
| +1,9% | 49,2 % | 327 | |
| +1,9% | 46,4 % | 1 527 | |
| +1,8% | 49,9 % | 2 927 | |
| +1,8% | 50,2 % | 1 459 | |
| +1,7% | 46,2 % | 506 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











