
Queen of Pain: kontry a build v Dota 2
Queen of Pain v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Queen of Pain
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 9 minPower Treads
- 36 minBoots of Travel
Během hry
- 4 minMagic Wand
- 4 minNull Talisman
- 14 minKaya
- 21 minKaya and Sange
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 26 minAghanim's Scepter
- 32 minBlack King Bar
- 35 minSoul Booster
- 36 minShiva's Guard
Talenty
- -2s z cooldownu Blink 37 %+250 k poškození Sonic Wave 63 %25
- +115 k poškození Scream of Pain 48 %-45s z cooldownu Sonic Wave 52 %20
- -1s z intervalu poškození Shadow Strike 75 %+30 k poškození 25 %15
- +35 k rychlosti útoku vůči cílům Shadow Strike 26 %+7 k síle 74 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Scream Of Pain
- úr. 12Blink
- úr. 15Shadow Strike
- Pozice 2: Prostřední linka81 %
- Pozice 4: Support10 %
Silní proti Queen of Pain
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 52,4 % | 3 430 | |
| +3,4% | 58,9 % | 5 473 | |
| +2,8% | 52,6 % | 3 813 | |
| +2,4% | 54,8 % | 2 755 | |
| +2,1% | 54,2 % | 7 444 | |
| +2,0% | 54,2 % | 2 477 | |
| +2,0% | 53,0 % | 8 167 | |
| +1,7% | 55,9 % | 3 742 | |
| +1,6% | 54,2 % | 11 291 | |
| +1,6% | 56,2 % | 7 101 | |
| +1,5% | 58,0 % | 12 575 | |
| +1,3% | 55,9 % | 2 681 |
Queen of Pain je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 51,0 % | 5 169 | |
| +2,9% | 50,6 % | 3 797 | |
| +2,5% | 55,7 % | 693 | |
| +2,5% | 50,1 % | 2 738 | |
| +2,3% | 49,0 % | 7 828 | |
| +2,1% | 53,4 % | 4 899 | |
| +2,0% | 49,3 % | 3 741 | |
| +2,0% | 43,0 % | 1 294 | |
| +2,0% | 49,9 % | 7 195 | |
| +2,0% | 47,9 % | 2 187 | |
| +1,9% | 47,7 % | 1 930 | |
| +1,9% | 52,6 % | 3 094 |
S kým je Queen of Pain silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,3% | 49,0 % | 947 | |
| +2,0% | 52,0 % | 6 453 | |
| +1,7% | 47,3 % | 1 207 | |
| +1,6% | 54,7 % | 508 | |
| +1,5% | 46,5 % | 934 | |
| +1,5% | 51,2 % | 5 888 | |
| +1,5% | 45,4 % | 1 227 | |
| +1,4% | 47,7 % | 1 586 | |
| +1,3% | 50,1 % | 6 910 | |
| +1,2% | 45,7 % | 2 714 | |
| +1,2% | 48,1 % | 8 274 | |
| +1,2% | 43,9 % | 1 491 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











