
Brewmaster: kontry a build v Dota 2
Brewmaster v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Brewmaster
Start
- Iron Branch
- Tango
- Circlet
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Gauntlets of Strength
Boty
- 10 minPhase Boots
- 35 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minUrn of Shadows
- 12 minHand of Midas
- 12 minSpirit Vessel
- 18 minRadiance
- 22 minAghanim's Scepter
- 24 minBlink Dagger
Talenty
- 1.5× bonusy postojů Drunken Brawler 0 %Cinder Brew aplikující vzplanutím vystrašení 100 %25
- -12s z cooldownu Primal Split 0 %+110 k rychlosti útoku 100 %20
- +40% k poškození/trvání Cinder Brew 11 %+600 bodů zdraví bojovníků Primal Split 89 %15
- +13 k zákl. poškození bojovníků Primal Split 100 %+2/1s k trvání/prodloužení opilosti Drunken Brawler 0 %10
Pořadí schopností
- úr. 9Cinder Brew
- úr. 10Drunken Brawler
- úr. 12Thunder Clap
- Pozice 3: Vedlejší linka87 %
Silní proti Brewmaster
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 66,7 % | 108 | |
| +6,4% | 53,8 % | 80 | |
| +4,9% | 57,0 % | 79 | |
| +4,5% | 56,7 % | 434 | |
| +4,0% | 53,5 % | 944 | |
| +3,8% | 52,4 % | 225 | |
| +3,2% | 56,1 % | 376 | |
| +3,2% | 55,8 % | 925 | |
| +3,1% | 53,1 % | 177 | |
| +3,0% | 51,7 % | 234 | |
| +2,9% | 55,5 % | 119 | |
| +2,9% | 52,5 % | 1 027 |
Brewmaster je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 61,1 % | 208 | |
| +5,4% | 60,8 % | 296 | |
| +4,9% | 63,2 % | 285 | |
| +4,6% | 59,3 % | 243 | |
| +4,0% | 57,9 % | 432 | |
| +3,6% | 57,1 % | 475 | |
| +3,6% | 55,0 % | 169 | |
| +3,5% | 61,3 % | 727 | |
| +3,1% | 51,3 % | 645 | |
| +3,1% | 59,0 % | 100 | |
| +3,0% | 57,2 % | 327 | |
| +3,0% | 62,2 % | 119 |
S kým je Brewmaster silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 54,9 % | 122 | |
| +5,6% | 60,5 % | 129 | |
| +4,8% | 57,7 % | 189 | |
| +3,3% | 54,7 % | 298 | |
| +3,2% | 48,6 % | 142 | |
| +3,2% | 56,1 % | 718 | |
| +3,0% | 52,5 % | 217 | |
| +2,9% | 52,2 % | 182 | |
| +2,8% | 53,3 % | 634 | |
| +2,8% | 53,9 % | 1 097 | |
| +2,7% | 55,4 % | 457 | |
| +2,6% | 55,6 % | 1 183 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











