
Venomancer: kontry a build v Dota 2
Venomancer v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Venomancer
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Circlet
- Sentry Ward
- Magic Stick
Boty
- 12 minArcane Boots
- 31 minGuardian Greaves
- 11 minTranquil Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 8 minRing of Basilius
- 18 minSpirit Vessel
Talenty
- Neodstranitelná Snakebite 30 %2.5× vyšší zdraví/poškození Plague Ward 70 %25
- +100 k počátečnímu poškození Snakebite 41 %-2s z cooldownu Plague Ward 59 %20
- +75 k rozsahu pro rozšíření Noxious Plague 0 %+10% ke zpomalení Poison Sting 100 %15
- -5s z cooldownu Venomous Gale 43 %Poison Sting redukující regen. zdraví o 15% 57 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Plague Ward
- úr. 10Venomous Gale
- úr. 14Snakebite
- Pozice 4: Support50 %
- Pozice 5: Hard Support44 %
Silní proti Venomancer
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,6% | 60,4 % | 3 487 | |
| +3,9% | 53,6 % | 1 501 | |
| +3,6% | 57,1 % | 475 | |
| +3,3% | 53,6 % | 2 348 | |
| +3,0% | 49,9 % | 393 | |
| +2,7% | 53,6 % | 3 511 | |
| +2,7% | 57,4 % | 4 499 | |
| +2,5% | 54,5 % | 811 | |
| +2,4% | 51,5 % | 1 045 | |
| +2,4% | 54,2 % | 871 | |
| +2,1% | 57,8 % | 1 112 | |
| +2,1% | 53,0 % | 683 |
Venomancer je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,4% | 51,5 % | 3 770 | |
| +3,1% | 51,5 % | 806 | |
| +2,5% | 56,5 % | 1 075 | |
| +2,5% | 54,9 % | 3 039 | |
| +2,4% | 51,7 % | 1 118 | |
| +2,4% | 50,9 % | 1 264 | |
| +2,3% | 48,1 % | 2 167 | |
| +2,0% | 51,3 % | 2 059 | |
| +2,0% | 49,2 % | 4 859 | |
| +2,0% | 49,3 % | 1 378 | |
| +1,9% | 49,2 % | 5 996 | |
| +1,9% | 51,1 % | 2 705 |
S kým je Venomancer silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 59,2 % | 348 | |
| +2,9% | 49,8 % | 804 | |
| +2,4% | 50,2 % | 2 152 | |
| +2,2% | 49,1 % | 1 031 | |
| +2,1% | 52,2 % | 1 447 | |
| +2,1% | 50,8 % | 1 666 | |
| +2,1% | 52,6 % | 1 545 | |
| +2,1% | 46,6 % | 582 | |
| +2,0% | 50,1 % | 966 | |
| +1,9% | 47,4 % | 968 | |
| +1,7% | 48,5 % | 462 | |
| +1,5% | 52,5 % | 3 141 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











