
Bounty Hunter: kontry a build v Dota 2
Bounty Hunter v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Bounty Hunter
Start
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 7 minTranquil Boots
- 31 minBoots of Bearing
- 14 minArcane Boots
Během hry
- 3 minWind Lace
- 6 minMagic Wand
- 9 minUrn of Shadows
- 16 minDrum of Endurance
- 17 minOblivion Staff
- 18 minSpirit Vessel
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minPerseverance
Talenty
- Track poskytující sdílený dohled 70 %Nulový cooldown Jinada 31 %25
- +190 k poškození Shuriken Toss 79 %+50 zlaťáků ukradených pomocí Jinada 21 %20
- +30% k redukci poškození při Shadow Walk 73 %+50 bonusových zlaťáků Track 27 %15
Pořadí schopností
- úr. 8Shuriken Toss
- úr. 10Shadow Walk
- úr. 15Jinada
- Pozice 4: Support64 %
- Pozice 5: Hard Support26 %
Silní proti Bounty Hunter
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,2% | 63,6 % | 151 | |
| +4,9% | 57,7 % | 553 | |
| +3,0% | 56,0 % | 225 | |
| +2,9% | 54,3 % | 525 | |
| +2,8% | 55,6 % | 1 030 | |
| +2,6% | 52,1 % | 363 | |
| +2,6% | 53,3 % | 730 | |
| +2,5% | 52,1 % | 192 | |
| +2,4% | 53,7 % | 1 640 | |
| +2,4% | 53,5 % | 658 | |
| +2,2% | 48,0 % | 250 | |
| +2,2% | 46,2 % | 292 |
Bounty Hunter je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 57,6 % | 229 | |
| +3,5% | 55,3 % | 208 | |
| +3,5% | 60,8 % | 102 | |
| +3,0% | 61,2 % | 178 | |
| +2,9% | 54,4 % | 542 | |
| +2,9% | 58,7 % | 397 | |
| +2,8% | 51,6 % | 754 | |
| +2,5% | 53,4 % | 943 | |
| +2,2% | 59,1 % | 810 | |
| +2,2% | 55,4 % | 549 | |
| +2,2% | 56,7 % | 1 390 | |
| +2,2% | 59,3 % | 182 |
S kým je Bounty Hunter silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 52,8 % | 252 | |
| +4,2% | 57,8 % | 838 | |
| +3,0% | 55,4 % | 1 405 | |
| +2,9% | 59,6 % | 188 | |
| +2,6% | 55,7 % | 1 171 | |
| +2,3% | 53,6 % | 196 | |
| +2,1% | 51,2 % | 328 | |
| +2,1% | 50,0 % | 54 | |
| +2,0% | 52,3 % | 281 | |
| +1,9% | 53,5 % | 768 | |
| +1,9% | 52,8 % | 288 | |
| +1,8% | 52,2 % | 1 001 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











