
Batrider: kontry a build v Dota 2
Batrider v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Batrider
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Circlet
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 8 minTranquil Boots
- 33 minBoots of Bearing
Talenty
- +0.75s k trvání Flaming Lasso 43 %Flamebreak aplikující 4 sečtení Sticky Napalm 57 %25
- Batriderovy útoky aplikují 1 sečtení Sticky Napalm 50 %-6s z cooldownu Flamebreak 50 %20
- +30 k pošk. Firefly za sekundu 86 %+0.75% ke zpomalení pohybu za sečtení Sticky Napalm 14 %15
- +5% k max. bonusu k rychlosti pohybu Firefly 81 %+1s k trvání Smoldering Resin 19 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Sticky Napalm
- úr. 10Firefly
- úr. 15Flamebreak
- Pozice 4: Support36 %
- Pozice 2: Prostřední linka23 %
- Pozice 5: Hard Support22 %
- Pozice 3: Vedlejší linka18 %
Silní proti Batrider
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,4% | 58,3 % | 132 | |
| +4,5% | 55,6 % | 108 | |
| +4,3% | 62,7 % | 474 | |
| +4,2% | 61,0 % | 269 | |
| +4,1% | 60,5 % | 172 | |
| +3,4% | 63,0 % | 138 | |
| +3,3% | 62,6 % | 155 | |
| +3,1% | 57,3 % | 232 | |
| +3,1% | 62,7 % | 338 | |
| +3,0% | 57,7 % | 175 | |
| +2,9% | 57,1 % | 303 | |
| +2,7% | 58,9 % | 141 |
Batrider je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 49,6 % | 244 | |
| +5,9% | 54,3 % | 116 | |
| +5,8% | 50,0 % | 266 | |
| +4,8% | 47,7 % | 258 | |
| +3,9% | 50,4 % | 141 | |
| +3,9% | 49,6 % | 117 | |
| +3,9% | 51,0 % | 145 | |
| +3,8% | 53,1 % | 113 | |
| +3,3% | 48,6 % | 148 | |
| +3,1% | 56,7 % | 231 | |
| +3,0% | 42,7 % | 150 | |
| +3,0% | 44,5 % | 476 |
S kým je Batrider silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 48,9 % | 284 | |
| +3,5% | 44,4 % | 153 | |
| +3,3% | 41,6 % | 113 | |
| +3,2% | 44,9 % | 336 | |
| +3,1% | 44,4 % | 133 | |
| +2,9% | 46,2 % | 301 | |
| +2,7% | 49,6 % | 133 | |
| +2,5% | 46,3 % | 285 | |
| +2,4% | 50,2 % | 249 | |
| +2,4% | 51,7 % | 319 | |
| +2,0% | 47,6 % | 359 | |
| +1,9% | 48,3 % | 174 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











