
Primal Beast: kontry a build v Dota 2
Primal Beast v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Primal Beast
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 4 minMagic Wand
- 7 minSoul Ring
- 7 minWind Lace
- 14 minBlink Dagger
- 25 minBlack King Bar
- 28 minAghanim's Scepter
- 37 minShiva's Guard
Talenty
- 2× bonusy Colossal během Trample 0 %+67% k době vyvolávání Pulverize 100 %25
- +20% k násobiči pošk. útoku Trample 72 %Uproar aplikující na Beasta standardní odstranění 28 %20
- -5s z cooldownu Trample 73 %+6 k brnění za sečtení Uproar 27 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Trample
- úr. 9Onslaught
- úr. 15Uproar
- Pozice 3: Vedlejší linka68 %
- Pozice 2: Prostřední linka30 %
Silní proti Primal Beast
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 54,4 % | 193 | |
| +5,0% | 53,3 % | 349 | |
| +4,8% | 52,0 % | 148 | |
| +4,8% | 54,2 % | 72 | |
| +4,3% | 56,1 % | 221 | |
| +4,2% | 49,5 % | 319 | |
| +4,0% | 57,2 % | 444 | |
| +3,9% | 51,9 % | 961 | |
| +3,7% | 56,1 % | 374 | |
| +3,6% | 52,1 % | 282 | |
| +3,5% | 53,6 % | 929 | |
| +3,4% | 55,8 % | 267 |
Primal Beast je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 62,6 % | 182 | |
| +5,2% | 56,1 % | 643 | |
| +5,1% | 56,1 % | 387 | |
| +4,6% | 57,9 % | 292 | |
| +4,3% | 54,3 % | 81 | |
| +3,9% | 57,3 % | 295 | |
| +3,5% | 58,4 % | 466 | |
| +3,3% | 56,3 % | 199 | |
| +3,2% | 57,0 % | 721 | |
| +3,0% | 53,8 % | 275 | |
| +2,9% | 52,8 % | 176 | |
| +2,8% | 53,8 % | 266 |
S kým je Primal Beast silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +8,6% | 65,4 % | 205 | |
| +8,5% | 64,0 % | 161 | |
| +5,7% | 64,9 % | 57 | |
| +5,7% | 55,6 % | 124 | |
| +5,1% | 53,1 % | 81 | |
| +4,3% | 63,1 % | 176 | |
| +4,3% | 58,4 % | 89 | |
| +4,3% | 56,5 % | 237 | |
| +3,8% | 59,0 % | 256 | |
| +3,2% | 57,1 % | 126 | |
| +3,0% | 57,9 % | 266 | |
| +3,0% | 56,0 % | 193 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











