
Kunkka: kontry a build v Dota 2
Kunkka v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Kunkka
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
Boty
- 8 minPhase Boots
Během hry
- 3 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 19 minAghanim's Scepter
- 21 minOctarine Core
- 30 minShiva's Guard
- 31 minBlack King Bar
Talenty
- +100 k rozsahům schopností 100 %Tidebringer ignorující 25% brnění 0 %25
- -4s z cooldownu Torrent 44 %+80% k poškození rozštípnutím Tidebringer 56 %20
- +25% k době vymrštění/poškození Torrent 32 %+75 k poškození Tidebringer 68 %15
- +1s k trvání buffu Admiral's Rum 0 %Tidebringer aplikující na 1s 60% zpomalení 100 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Tidebringer
- úr. 12X Marks the Spot
- úr. 15Torrent
- Pozice 3: Vedlejší linka60 %
- Pozice 2: Prostřední linka33 %
Silní proti Kunkka
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 51,7 % | 532 | |
| +3,8% | 48,3 % | 120 | |
| +3,5% | 50,2 % | 1 050 | |
| +3,4% | 50,6 % | 1 787 | |
| +3,3% | 47,7 % | 925 | |
| +3,1% | 50,4 % | 2 023 | |
| +3,0% | 54,8 % | 3 699 | |
| +3,0% | 49,6 % | 639 | |
| +2,7% | 51,2 % | 654 | |
| +2,7% | 49,3 % | 967 | |
| +2,7% | 55,8 % | 4 133 | |
| +2,5% | 49,2 % | 628 |
Kunkka je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +9,0% | 54,7 % | 243 | |
| +4,0% | 54,4 % | 204 | |
| +3,2% | 58,1 % | 301 | |
| +3,2% | 57,7 % | 1 422 | |
| +3,1% | 54,9 % | 457 | |
| +3,1% | 52,2 % | 719 | |
| +2,8% | 53,6 % | 649 | |
| +2,7% | 50,7 % | 683 | |
| +2,7% | 48,7 % | 2 306 | |
| +2,7% | 49,3 % | 365 | |
| +2,4% | 53,5 % | 441 | |
| +2,2% | 52,8 % | 3 818 |
S kým je Kunkka silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 56,0 % | 182 | |
| +3,7% | 55,6 % | 392 | |
| +3,7% | 52,2 % | 508 | |
| +2,9% | 53,1 % | 2 702 | |
| +2,8% | 53,4 % | 2 041 | |
| +2,6% | 52,9 % | 2 272 | |
| +2,6% | 50,7 % | 521 | |
| +2,4% | 53,6 % | 715 | |
| +2,3% | 54,1 % | 3 078 | |
| +2,2% | 55,2 % | 3 642 | |
| +2,2% | 49,0 % | 151 | |
| +2,2% | 54,4 % | 263 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











