
Storm Spirit: kontry a build v Dota 2
Storm Spirit v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Storm Spirit
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minSoul Ring
- 17 minKaya
- 17 minWitch Blade
- 18 minOrchid Malevolence
- 25 minKaya and Sange
- 29 minBlack King Bar
- 34 minParasma
Talenty
- +2 přeskoky útoku Overload 70 %Vytvoření Remnanta po 450 jednotkách v Ball Lightning 30 %25
- +0.2s k trvání Electric Vortex 57 %-1.25s z cooldownu Static Remnant 43 %20
- +250 bodů zdraví 27 %+60 k poškození Static Remnant 73 %15
- +25.0/25.0% ke zpomalení útoku/pohybu Overload 8 %+1.5 k regeneraci many 92 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Static Remnant
- úr. 10Overload
- úr. 15Electric Vortex
- Pozice 2: Prostřední linka96 %
Silní proti Storm Spirit
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 65,5 % | 354 | |
| +5,2% | 54,5 % | 921 | |
| +4,5% | 59,5 % | 306 | |
| +4,0% | 60,8 % | 1 197 | |
| +3,6% | 55,2 % | 565 | |
| +3,5% | 59,5 % | 449 | |
| +3,4% | 57,1 % | 3 942 | |
| +3,1% | 59,3 % | 1 854 | |
| +2,7% | 55,2 % | 368 | |
| +2,7% | 54,1 % | 1 055 | |
| +2,3% | 58,7 % | 1 892 | |
| +2,2% | 47,5 % | 2 651 |
Storm Spirit je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 60,2 % | 186 | |
| +4,6% | 52,5 % | 5 604 | |
| +3,5% | 50,2 % | 1 050 | |
| +3,5% | 49,0 % | 680 | |
| +3,1% | 53,3 % | 567 | |
| +2,9% | 52,3 % | 1 236 | |
| +2,9% | 51,1 % | 1 759 | |
| +2,8% | 49,1 % | 1 107 | |
| +2,3% | 45,8 % | 5 238 | |
| +2,3% | 55,9 % | 2 339 | |
| +2,2% | 51,4 % | 1 881 | |
| +2,1% | 49,9 % | 782 |
S kým je Storm Spirit silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 51,5 % | 1 739 | |
| +2,4% | 48,8 % | 2 133 | |
| +2,1% | 51,1 % | 844 | |
| +2,0% | 53,0 % | 181 | |
| +1,9% | 49,0 % | 194 | |
| +1,7% | 48,0 % | 1 497 | |
| +1,7% | 42,9 % | 287 | |
| +1,7% | 46,2 % | 1 655 | |
| +1,6% | 47,5 % | 885 | |
| +1,5% | 45,7 % | 475 | |
| +1,5% | 50,9 % | 3 041 | |
| +1,2% | 48,6 % | 3 242 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











