
Techies: kontry a build v Dota 2
Techies v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Techies
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 6 minTranquil Boots
- 11 minArcane Boots
Talenty
- +253 k poškození 8 %-0.8s z prodlevy aktivace Proximity Mines 92 %25
- +160 k poškození Sticky Bomb 12 %-15s z cooldownu Blast Off! 88 %20
- +175 k poškození Blast Off! 100 %+25% k trvání buffu a odzbrojení Reactive Tazer 0 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Blast Off!
- úr. 9Reactive Tazer
- úr. 15Sticky Bomb
- Pozice 4: Support47 %
- Pozice 5: Hard Support39 %
- Pozice 2: Prostřední linka10 %
Silní proti Techies
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 49,7 % | 741 | |
| +4,7% | 54,2 % | 1 674 | |
| +4,5% | 48,1 % | 798 | |
| +3,6% | 52,3 % | 426 | |
| +3,2% | 52,2 % | 1 493 | |
| +3,2% | 52,2 % | 630 | |
| +3,2% | 54,8 % | 217 | |
| +2,9% | 52,3 % | 1 019 | |
| +2,8% | 51,0 % | 1 293 | |
| +2,8% | 53,3 % | 426 | |
| +2,8% | 51,1 % | 1 739 | |
| +2,7% | 53,9 % | 666 |
Techies je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 53,4 % | 470 | |
| +3,8% | 55,4 % | 363 | |
| +3,7% | 54,4 % | 428 | |
| +3,7% | 50,5 % | 321 | |
| +3,3% | 53,8 % | 860 | |
| +3,0% | 54,1 % | 1 227 | |
| +2,8% | 55,6 % | 1 030 | |
| +2,8% | 53,3 % | 1 057 | |
| +2,5% | 61,6 % | 250 | |
| +2,4% | 58,9 % | 350 | |
| +2,3% | 57,5 % | 1 049 | |
| +2,3% | 57,0 % | 114 |
S kým je Techies silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 59,8 % | 224 | |
| +3,1% | 55,1 % | 468 | |
| +3,0% | 54,7 % | 364 | |
| +3,0% | 58,5 % | 2 229 | |
| +2,9% | 53,7 % | 164 | |
| +2,8% | 54,1 % | 738 | |
| +2,7% | 57,2 % | 201 | |
| +2,7% | 53,8 % | 634 | |
| +2,5% | 54,5 % | 387 | |
| +2,5% | 57,2 % | 2 082 | |
| +2,2% | 55,8 % | 1 626 | |
| +2,0% | 56,2 % | 2 501 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











