
Techies: kontry a build v Dota 2
Techies v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Techies
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 6 minTranquil Boots
- 11 minArcane Boots
Talenty
- +253 k poškození 8 %-0.8s z prodlevy aktivace Proximity Mines 92 %25
- +160 k poškození Sticky Bomb 12 %-15s z cooldownu Blast Off! 88 %20
- +175 k poškození Blast Off! 100 %+25% k trvání buffu a odzbrojení Reactive Tazer 0 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Blast Off!
- úr. 9Reactive Tazer
- úr. 15Sticky Bomb
- Pozice 4: Support52 %
- Pozice 5: Hard Support37 %
Silní proti Techies
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 48,1 % | 2 994 | |
| +2,7% | 53,3 % | 9 773 | |
| +2,6% | 50,7 % | 1 346 | |
| +2,5% | 50,4 % | 1 363 | |
| +2,5% | 48,7 % | 2 182 | |
| +2,2% | 50,7 % | 5 507 | |
| +2,1% | 53,9 % | 10 060 | |
| +2,1% | 49,2 % | 2 660 | |
| +2,0% | 53,4 % | 1 044 | |
| +1,9% | 53,5 % | 3 631 | |
| +1,9% | 56,8 % | 868 | |
| +1,7% | 50,8 % | 1 445 |
Techies je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 57,4 % | 4 884 | |
| +3,3% | 58,9 % | 1 952 | |
| +3,2% | 47,3 % | 638 | |
| +3,2% | 56,9 % | 1 835 | |
| +3,0% | 52,0 % | 815 | |
| +2,8% | 53,1 % | 1 389 | |
| +2,5% | 51,4 % | 919 | |
| +2,3% | 51,9 % | 726 | |
| +2,3% | 52,7 % | 3 897 | |
| +2,2% | 53,0 % | 2 332 | |
| +2,1% | 53,2 % | 1 603 | |
| +2,0% | 57,2 % | 764 |
S kým je Techies silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 58,0 % | 736 | |
| +4,1% | 54,8 % | 1 413 | |
| +3,4% | 53,1 % | 2 263 | |
| +3,2% | 51,0 % | 772 | |
| +2,7% | 50,5 % | 1 266 | |
| +2,5% | 52,9 % | 446 | |
| +2,3% | 57,2 % | 6 361 | |
| +2,2% | 52,8 % | 593 | |
| +2,0% | 50,0 % | 1 429 | |
| +1,9% | 55,4 % | 1 261 | |
| +1,8% | 52,0 % | 1 225 | |
| +1,7% | 53,9 % | 1 499 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











