
Techies: kontry a build v Dota 2
Techies v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Techies
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Faerie Fire
Boty
- 6 minTranquil Boots
- 11 minArcane Boots
Talenty
- +253 k poškození 8 %-0.8s z prodlevy aktivace Proximity Mines 92 %25
- +160 k poškození Sticky Bomb 12 %-15s z cooldownu Blast Off! 88 %20
- +175 k poškození Blast Off! 100 %+25% k trvání buffu a odzbrojení Reactive Tazer 0 %15
Pořadí schopností
- úr. 7Blast Off!
- úr. 9Reactive Tazer
- úr. 15Sticky Bomb
- Pozice 4: Support49 %
- Pozice 5: Hard Support39 %
- Pozice 2: Prostřední linka10 %
Silní proti Techies
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 51,0 % | 3 419 | |
| +3,7% | 56,0 % | 655 | |
| +3,6% | 47,9 % | 2 367 | |
| +3,0% | 47,8 % | 159 | |
| +2,9% | 51,1 % | 1 212 | |
| +2,8% | 51,1 % | 2 498 | |
| +2,6% | 52,2 % | 6 853 | |
| +2,4% | 52,1 % | 2 821 | |
| +2,3% | 48,8 % | 2 428 | |
| +2,2% | 48,7 % | 824 | |
| +2,1% | 52,0 % | 1 862 | |
| +1,8% | 50,0 % | 1 831 |
Techies je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 54,3 % | 994 | |
| +4,6% | 61,9 % | 818 | |
| +3,6% | 50,4 % | 704 | |
| +3,5% | 57,8 % | 593 | |
| +2,7% | 53,7 % | 877 | |
| +2,7% | 55,8 % | 4 299 | |
| +2,6% | 53,4 % | 1 993 | |
| +2,4% | 51,8 % | 2 158 | |
| +2,4% | 53,9 % | 2 358 | |
| +2,3% | 57,6 % | 1 112 | |
| +2,2% | 54,0 % | 900 | |
| +2,2% | 55,2 % | 2 300 |
S kým je Techies silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 56,5 % | 1 190 | |
| +4,1% | 57,3 % | 646 | |
| +4,1% | 54,8 % | 509 | |
| +3,6% | 58,1 % | 6 478 | |
| +3,5% | 57,8 % | 685 | |
| +3,0% | 54,8 % | 1 431 | |
| +2,9% | 53,9 % | 1 335 | |
| +2,6% | 55,6 % | 968 | |
| +2,3% | 54,0 % | 2 628 | |
| +2,1% | 56,3 % | 1 704 | |
| +2,1% | 52,3 % | 1 727 | |
| +2,1% | 53,6 % | 1 370 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











