
Tinker: kontry a build v Dota 2
Tinker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Tinker
Start
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Observer Ward
Boty
- 24 minBoots of Travel
- 16 minTranquil Boots
- 16 minArcane Boots
Během hry
- 8 minKaya
- 12 minBlink Dagger
- 19 minAether Lens
- 22 minKaya and Sange
- 23 minAghanim's Scepter
- 30 minBlack King Bar
- 31 minEul's Scepter of Divinity
- 36 minWind Waker
Talenty
- Laser s rozsahem 250 100 %-0.25s z trvání resetu Rearm 0 %25
- +60 k poškození rakety Deploy Turrets 0 %-0.5s z doby vyvolávání Keen Conveyance 100 %20
- +100 ke vzdálenosti odstrčení Tinkera od Deploy Turrets 0 %+50 k poškození zásahem Laser 100 %15
- +1.0s k trvání March of the Machines 6 %+10% k redukci spotřeb/ztrát many 95 %10
Pořadí schopností
- úr. 7March of the Machines
- úr. 10Laser
- úr. 15Deploy Turrets
- Pozice 2: Prostřední linka94 %
Silní proti Tinker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 57,2 % | 3 436 | |
| +5,2% | 57,2 % | 1 037 | |
| +3,4% | 57,6 % | 408 | |
| +3,3% | 53,8 % | 1 146 | |
| +3,1% | 49,7 % | 394 | |
| +2,9% | 53,3 % | 1 288 | |
| +2,9% | 57,4 % | 1 852 | |
| +2,6% | 55,5 % | 485 | |
| +2,4% | 53,6 % | 685 | |
| +2,4% | 54,0 % | 1 523 | |
| +2,4% | 56,4 % | 537 | |
| +2,1% | 54,9 % | 505 |
Tinker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 54,7 % | 384 | |
| +4,2% | 58,5 % | 523 | |
| +3,7% | 50,2 % | 422 | |
| +3,6% | 56,0 % | 955 | |
| +3,5% | 52,2 % | 1 405 | |
| +3,2% | 51,0 % | 2 896 | |
| +2,5% | 55,0 % | 391 | |
| +2,4% | 45,1 % | 366 | |
| +2,3% | 46,4 % | 2 676 | |
| +2,3% | 51,4 % | 1 139 | |
| +2,2% | 49,4 % | 1 182 | |
| +2,1% | 49,4 % | 1 191 |
S kým je Tinker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 54,8 % | 493 | |
| +3,4% | 51,4 % | 1 403 | |
| +3,0% | 52,7 % | 2 454 | |
| +3,0% | 50,1 % | 425 | |
| +2,8% | 48,7 % | 909 | |
| +2,6% | 52,5 % | 341 | |
| +2,5% | 49,3 % | 1 429 | |
| +2,4% | 54,4 % | 1 558 | |
| +2,3% | 44,9 % | 691 | |
| +2,3% | 52,7 % | 3 435 | |
| +2,3% | 48,9 % | 176 | |
| +2,2% | 48,4 % | 978 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











